اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مهمترین شاخصه مدیر جهادی "بن بست‌شکنی" است

مهمترین شاخصه مدیر جهادی "بن بست‌شکنی" است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سردار محمد حسین سپهر ظهرامروز در نشست سالانه فرماندهان حوزههای بسیج صداو سیما اظهار داشت: نقشه راه برای تمامی نهادها و نخبگان کاملا مشخص است و این نقشه جز نقشه راه انقلاب اسلامی نیست و همه باید خود را با آن تطبیق دهند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: برای نیل به اهداف خود در حوزه تمدنسازی اسلامی نیازمند این هستیم که قدرت رسانهای بالایی داشته باشیم همچنان که امروز شاهد هستیم که در دنیا نیز دیگر این تجهیزات نظامی نیست که اثرگذار است بلکه قدرت رسانهها در رده نخست است.

سردار سپهر با اشاره به اینکه باید نخبگان جامعه در حوزه الگوسازی و راهبردسازی ایفای نقش کنند خاطرنشان کرد: نخبگان رسانهای نیز در زمینه شاخص سازی بسیار موثر هستند به ویژه اینکه امروز دشمن صحنه نبرد خود را در حوزه اقتصاد و فرهنگ تعریف کرده و نخبگان نیز باید در این دو حوزه اثرگذار باشند.

خبر جدید  تولیت آستان قدس رضوی: استفاده از لباس خدمت بیرون از حرم منور رضوی مصداق تخلف است

وی ادامه داد: در حوزه رسانه باید توجه خاصی به فناوری و تولید علم داشته باشیم زیرا اگر در عرصه رسانه پیشرفتی نداشته باشیم در سایر عرصهها نیز دچار مشکل میشویم.

سردار سپهر با بیان این مسئله که در حوزه علوم انسانی و اسلامی باید تولید محتوا و تولید علم صورت بگیرد تاکید کرد: مقام معظم رهبری نیز بر این مسئله تاکید دارند؛ دانشگاهیان و فقها باید در این عرصه ورود داشته باشند تا تولید علم و تجهیزات در مسیر رفع نیازهای انقلاب اسلامی صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین تکالیف انقلاب به تاسی از سیره انبیاء الهی تربیت نیروی در طراز انسان موحد متعالی است خاطرنشان کرد: در حوزه پرورش نیروی انسانی دارای مشکلات اساسی هستیم و بنظر این دسته از مشکلات مهمتر از مشکلات حوزه اقتصادی است و باید برای ساخت نیروی در طراز انقلاب تلاش کنیم.

خبر جدید  مشهد| آثار جشنواره فیلم بین‌المللی «جامعه ایمن» قابلیت اکران در رسانه ملی را دارد

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: شاخصه مدیریت جهادی باید به درستی تببین شود و امروز شاهد هستیم که ضعف مدیریت جهادی یکی از مشکلات اساسی کشور است و صدا و سیما و بسیج صدا و سیما باید در زمینه تولید الگو در این حوزه پیشگام باشد.

سردار سپهر عنوان کرد: بن بست شکنی مهمترین خصلت مدیر جهادی است و این مدیر با اخلاص در مسیر خدا کار میکند و هراسی از دشمن و تهدید ندارد و نسبت به وضع موجود نیز ناراضی است؛ در مسیر باید گوش به فرمان رهبری باشیم و از توصیهها و منویات رهبری استفاده کنیم.

خبر جدید  حضور بدون تشریفات سردار قاسم سلیمانی در بارگاه منور رضوی+ عکس

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *