اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مهمترین مشکل خانواده های تحت پوشش کمیته امدادخراسان رضوی مسکن است

مهمترین مشکل خانواده های تحت پوشش کمیته امدادخراسان رضوی مسکن است

به گزارش خبرنگارمهر، حبیب الله آسوده صبح پنج شنبهدر سفر به کاشمر در دیدار با فرماندار این شهرستان اظهارکرد: مسکن بیشترین هزینه را در سبد خانوار دارد ومشکل جدی خانواده های کمیته امداد مسکن است، اگر زمین برای ساخت مسکن مددجویان تامین شود کمیته امداد آمادگی دارد تا خانه برای مددجویان بسازد و به آنها تحویل دهد.

وی افزود: اشتغالزایی در شرایط فعلی از اهمیت بسیار بالای برخوردار است و در کاشمر نیز باید این توجه صورت پذیرد وخوشبختانه بانک ها همکاری های خوبی کردند اما باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

خبر جدید  پیکر مطهر ۲ شهید نیروی انتظامی در مشهد تشییع شد

مدیرکل کمیته امدادخراسان رضوی ادامه داد: حامیان در حوزه اکرام ایتام و رسیدگی به امور آنها از ظرفیت های بسیاری برخوردارهستند و فرمانداری شهرستانها نیز می تواننددر حق این فرزندان پدری کند و با حامی یابی می توان بسیاری از مشکلات خاص و نیازهای خانواده های یتیم را مرتفع کرد.

وی با تاکید بر دوری این نهاد از هرگونه فعالیت های جناحی، سیاسی و سیاست زدگی اظهار کرد: کمیته امداد فراجناحی اقدام می کند وخدمت برای بهترین بندگان خدا باید دور از اینگونه مسایل باشد چون هدف فقط خدمت به جامعه هدف است.

خبر جدید  توقیف ۱۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در مرز سراوان

آسوده تصریح کرد:خوشبختانه درحال حاضر پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج و وام کارگشایی نداریم و زیبنده خراسان رضوی نیست در جوار بارگاه مقدس رضوی در نوبت خدمات و کمک وحمایت وجود داشته باشد.

وی گفت:کمیته امداد به دنبال انجام کار خیر توسط مردم برای مردم است و در این راستا راه اندازی مراکز نیکوکاری در محلات با محوریت مساجد و معتمدین در حال انجام است که در این طرح کمیته امدادنقش نظارتی دارد.

خبر جدید  داشتن صبر زندگی را شیرین و مشکلات را حل می کند

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی افزود:در کمیته امداد شورای مشورتی با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان تحت حمایت را بمنظور همکفری وهم اندیشی ایجاد کرده ایم.

کد خبر ۴۵۰۳۰۲۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *