اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

موانع و مشکلات جامعه با هدایت رهبری قابل حل است

موانع و مشکلات جامعه با هدایت رهبری قابل حل است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا پناهیان شنبه شب در سلسله نشست های عصر انقلاب که به میزبانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب نمایندگی مشهد در سالن مرکز همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد اظهارکرد:اگر در جامعه ایرابطه میان امام و امت به صورت تدوین شده پایه ریزی شد و شکل گرفت، این مسیر عقب‌گردی ندارد و حرکت رو به جلوی جامعه شکننده نیست.

خبر جدید  آتش سوزی برج 18 طبقه در مشهد مهار شد

وی افزود:اگر مانع یا مشکلی برای جامعه اتفاق بیافتد،در نهایت با رهبری امام امتنتیجه ای جز پیروزی حاصل نخواهد شد زیرا سنت‌های الهی با امتحان‌ها و آزمایش‌های گوناگون، منافقان را غربال و مومنان به خدواند را خالص تر می‌کند.

استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: خداوند متعال به جامعه اسلامی که رابطه امامت و امت را تشکیل داده اند، یاری می‌دهد و آن‌ها را تنها نخواهد گذاشت ودر این راه نیت مومنان و ادعیه نقش مهمی را ایفا می‌کند.

خبر جدید  تلاش برای ارتقا رتبه کسب و کار خراسان رضوی

پناهیان گفت:امام خمینی(ره)به سنت های الهی حاکم بر حیات بشر شناخت و ایمان کافی داشتند وبه همین دلیل است که امام(ره) در روزهای انتهایی حیات پربرکت خویش فرمود، این انقلاب به ثمر می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: عده‌ای امروز دشمن را غالب بر نظام اسلامی می دانندکه با شناختی که از نگاه جامع و حکیمانه رهبر انقلاب داریم، باید بگوییم انقلاب اسلامی به یاری خداوند بر دشمنان خود پیروز است.

خبر جدید  ابهام در ساخت پروژه چندصدمیلیاردی«طرق»/مجوزها کامل نیست

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: خداوند متعالفعالیت‌هایی که با اعتقاد به سنت‌های الهی همچون جهاد و شهادتدر حکومت اسلامی و در سایه ولایت فقیه در راه خدا برای برپایی عدالت و حق، انجام گرفته است را بدون اثر نمی‌گذارد.

کد خبر ۴۵۳۱۶۵۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *