استاندار خراسان رضوی گفت: باید کشور و نظام جمهوری اسلامی این میراث گران‌بهای امام راحل و شهیدان را با مدیریت جهادی و همراهی مردم به بهترین شکل اداره کنیم. " />میراث گرانبهای امام(ره) را باید با مدیریت جهادی اداره کرد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61276
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

میراث گرانبهای امام(ره) را باید با مدیریت جهادی اداره کرد

میراث گرانبهای امام(ره) را باید با مدیریت جهادی اداره کرد

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزمحسینی صبح امروز در مراسم گرامیداشت یومالله ۱۲ بهمن با گرامیداشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و تجلیل از خانوادههای معظم آنان، سربلندی نظام مقدس اسلامی را مرهون صبر و استقامت این عزیزان دانست.

وی با بیان اینکه نظام ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی موروثی بود نه انتخاباتی، افزود: نظام اسلامی برخواسته از رأی مردم و مبتنی بر ارزشهای دینی و الهی است و نقطه اتکا و پشتوانه آن مردم است.

خبر جدید  ساخت‌وساز تا حریم 3 کیلومتری مسجد و شهر تاریخی زوزن ممنوع

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: در ۴۰ ساله گذشته و در همه شرایط مردم پای صندوقهای رأی آمدند و انتخابات برگزار شد و همه مسئولان به صورت مستقیم و غیرمستقیم با رأی مردم انتخاب شدهاند و خدمت و تلاش برای توسعه و زندگی بهتر حق آنان است.

رزمحسینی با یادآوری توفیقات کشور در عرصههای مختلف فرهنگی و سیاسی، تصریح کرد: امروز حوزه نفوذ ایران فراتر از مرزهای جغرافیایی آن بوده و به کشوری تأثیرگذار در منطقه و جهان تبدیل شده است.

خبر جدید  بهره‌برداری از 7 هزار و 880 پروژه در دهیاری‌های کشور

وی دستیابی به جایگاه مطلوب در منطقه و دنیا را مرهون استقلال عمل نظام اسلامی دانست و تأکید کرد: با حضور فعال جوانان و استفاده از همه ظرفیتها این مسیر را پرقدرت ادامه خواهیم داد.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه وجود برخی کاستیها را انکار نمیکنیم گفت: با مدیریت جهادی در راه تحقق اهداف و آرمانهای جمهوری اسلامی تلاش میکنیم و تلاش همراه با عقلانیت، خلوص نیت و پاک دستی، فداکاری و تواضع در برابر مردم را از مصادیق مدیریت جهادی است.

خبر جدید  جشنواره فیلم دفاع مقدس در خراسان رضوی برگزار می‌شود

به گزارش آنا، در این مراسم با حضور استاندار خراسان رضوی تمثال مبارک امام راحل(ره) گلباران و نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ساله دانشبنیان استان افتتاح شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *