اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

میزان مشارکت سالانه مردم خراسان رضوی در امور خیرخواهانه چقدر است؟

میزان مشارکت سالانه مردم خراسان رضوی در امور خیرخواهانه چقدر است؟

حمیدرضا پوریوسف در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس به امضای تفاهمنامه مشترک بین آستان قدس رضوی، بهزیستی و قرارگاه ثامن الائمه(ع) در زمینه ساخت مسکن برای مددجویان بهزیستی اشاره و اظهار داشت:طبق این تفاهمنامه مشترک ۳۰۰ واحد مسکونی در حال ساخت است و امیدواریم بتوانیم ۱۲ هزار مددجوی بهزیستی را که پشت نوبت هستند خانهدار کنیم.

وی ایجاد اشتغال برای مددجویان و معلولان را از دیگر اولویتهای سازمان بهزیستی عنوان و خاطرنشان کرد: اشتغال، خودکفایی مددجویان، حمایت از اشتغالآفرینان برای مددجویان و ارائه مشوق ها به آنها همواره در دستور کار بهزیستی خراسان رضوی بوده است.

خبر جدید  سقوط کامیون حامل بار تخم مرغ در عمق ۵۰ متری دره‌ای در جاده کلات

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی تصریح کرد: آمارهای ما نشان می دهد که از سال ۹۰ تاکنون برای ۲۶ هزار نفر از مددجویان بهزیستی شغل ایجاد شده است و چون سامانهای برای ثبت اطلاعات در این زمینه قبل از سال ۹۰ نداشتیم اگر آمارهای قبل از این سال را به آن اضافه کنیم آمار ایجاد شغل بیشتر از این میزان خواهد بود.

پوریوسف گفت: همچنین در سال ۹۰ بیش از ۱۵۶ طرح اشتغال زایی ارائه شده بود که این طرحها هم اکنون به چهار هزار و ۵۳۳ طرح افزایش یافته و همه این طرحها در جهت محرومیتزدایی و توانمندی است.

خبر جدید  مشهد| پاکستانی‌ها علاقه وسیعی به شیعه و ایرانیان دارند

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با بیان این که مردم خراسان رضوی همواره در همه امور خیرخواهانه مشارکت داشتهاند و دارند، تاکید کرد: مردم خراسان رضوی سالانه به طور میانگین بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در امور خیرخواهانه مشارکت میکنند؛ما این دریافتیها را برای تامین مسکن، شغل، معیشت، درمان، تامین کمک جهیزیه و … هزینه میکنیم.

خبر جدید  تماشاخانه «استاد حسین نوری» با حضور بزرگان تئاتر خراسان رضوی افتتاح شد

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *