اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نام‌نویسی اعتکاف حرم رضوی از اول بهمن ماه آغاز می‌شود

نام‌نویسی اعتکاف حرم رضوی از اول بهمن ماه آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،بهنقل از آستاننیوز، سیدخلیل منبتی اظهار داشت: نام‎نویسی از علاقه‎مندان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از دوشنبه ۱ بهمن ماه آغاز میشود و تا ۱۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: متقاضیان می‎توانند برای ثبتنام در مراسم اعتکاف حرم رضوی به سامانه ثبتنام اعتکاف رضوی به آدرس www.etekaf.aqr.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را انجام دهند. همچنین علاقه‎مندان می‎توانند از طریق ارسال عدد ۸ به شماره ۳۰۰۰۰۰۰۸ نیز اقدام به ثبت نام در این مراسم کنند.

خبر جدید  نگاه نظام‌مند کتاب «فدک در تاریخ» برگرفته از تفکر شهید آیت الله صدر است

منبتی با بیان این مطلب که دریافت کد رهگیری بهمنزله موفقیت در عملیات ثبت نام خواهد بود، گفت: همه ساله به علت کثرت متقاضیان شرکت در مراسم اعتکاف، از میان آنها قرعه‎کشی به عمل می‎آید، لذا به همراه داشتن کد رهگیری تا زمان قرعه‎کشی و ثبت نام نهایی الزامی ا‎ست.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در ادامه تصریح کرد: علاوه به ثبتنام اعتکاف رضوی مسجد گوهرشاد، سایر مساجد وابسته آستان قدس رضوی در سطح شهر مشهد مقدس هم پذیرای عاشقان خداجوی خواهند بود که ثبت نام در این مساجد، توسط این سامانه انجام می‎شود. مسجد صدیقی‎ها، مسجد الرضا(ع) مصلی، مسجد الرضا(ع) خواجهربیع، مسجد الرضا(ع) احمد آباد، مسجد ملا هاشم و مسجد امام خمینی(ره) از جمله مساجد تحت پوشش آستان قدس رضوی هستند.

خبر جدید  دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده برگزار شد

منبتی در پایان گفت: متقاضیان در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام یا پرسش درباره مراسم اعتکاف، می‎توانند با با شماره تلفنهای ۳۲۰۰۲۰۶۰-۳۲۰۰۳۰۶۰-۳۲۰۰۳۶۳۵ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *