اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

نخستین اقامتگاه‌های بوم گردی کاشمر به بهره‌برداری می‌رسد

نخستین اقامتگاه‌های بوم گردی کاشمر به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: به زودی چهار اقامتگاه بوم گردی در بخش مرکزی و کوهسرخ شهرستان کاشمر به بهره‌برداری می‌رسد.

رضا یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا همچنین از به بهره‌برداری رسیدن کارگاه فرت بافی در روستای فرگ و شهر ریوش خبر داد و افزود: در شهر ریوش با حمایت شهرداری ۲۰ دستگاه فرت‌بافی تهیه شده است.

خبر جدید  اعلام اسامی سربازان وظیفه منتخب سپاه خراسان رضوی در دهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع)

وی با بیان اینکه در ورودی شهر ریوش فضای مناسبی برای صنایع دستی آماده شده است، عنوان کرد: جهت راه‌اندازی کارگاه فرت‌بافی شهر کاشمر منتظر تأمین اعتبار از مشاغل خانگی هستیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه با اعلام اینکه به زودی چهار اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان کاشمر به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: موافقت اولیه سه اقامتگاه بوم گردی در روستاهای «ایور»، «فروتقه» و «طرق» جذب و اقامتگاه بوم‌گردی شهر ریوش در ایام نوروز افتتاح می‌شود.

خبر جدید  راهپیمایی عفاف و حجاب در فریمان

وی با بیان اینکه امیدواریم هرچه سریع‌تر برای این سه اقامتگاه اعتبارات مورد نیاز جذب شود، عنوان کرد: این سه طرح با پشتیبانی‌های مشاغل خانگی افتتاح می‌شوند.

یوسفی با اشاره به اینکه امسال ۵۱۵ میلیون تومان از اعتبارات اشغال شهرستان به حوزه مشاغل خانگی اختصاص یافته است، گفت: به زودی کارگاه گلیم‌بافی با اعتبار ۵۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی ۱۵ نفر به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام

خبر جدید  تشرف بالغ بر ۳۳ هزار زائر خارجی به بقاع متبرکه خراسان رضوی

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *