اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نخستین نشست پارلمان جوانان خراسان رضوی

نخستین نشست پارلمان جوانان خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس پارلمان مشورتی جوانان تربت حیدریه گفت: ما در این نشست با سه دستور کار آغازگر مسیر توسعه و پیشرفت در حوزه جوانان با رویکرد مطالبه گری شده ایم.نخستین نشست پارلمان جوانان خراسان رضوی

جمال یوسف زاده افزود: اعتماد به جوانان در بخش های مختلف از مهم ترین خواسته های این قشر است که مسئولان پارلمان های جوانان ۹ شهرستان به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور جوانان در این نشست در پاسخ به دغدغه جوانان مبنی بر بی توجهی به نیازها و خواسته های آنان گفت: پارلمان مشورتی جوانان تعطیلی ندارد و این پارلمان فعال است و به قوت خود باقی خواهد ماند.

علی باغدار دلگشا بر بهره گیری بیش از پیش مسئولان از استعداد و توانمندی های جوانان تاکید کرد و افزود: دولت و مسئولان باید به فعالیت پارلمان ها افتخار کنند تا انگیره لازم برای مشارکت جوانان مهیا شود.

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه نیز در جمع جوانان استان با بیان اینکه نیروی انسانی به ویزه قشر جوان جامعه مهمترین سرمایه کشور محسوب می شود گفت: جوانان باید با نقد آگاهانه و منصفانه مسئولان را در تدوام خدمت رسانی به مردم یاری دهند.

علی رستمی با بیان اینکه ۳۵ درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند افزود: علت اینکه در مقاطع مختلف بخشی از جوانان اعتماد به کارآمدی و بهره وری ندارند این است که ما از ظرفیت نیروی جوان که ستون توسعه کشور هستند استفاده نکرده ایم.

وی گفت: باید تلاش کنیم با سیاست صبر، بردباری، عقلانیت و پرهیز از تعصب های بی مورد، مشکلات کشور را به کمک جوانان حل کنیم و امیدواریم دهه پنجم انقلاب، دهه توجه به داشته ها باشد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  سیر تكاملی شعر در دوران انقلاب اسلامی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *