اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نخستین نشست پارلمان جوانان خراسان رضوی

نخستین نشست پارلمان جوانان خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس پارلمان مشورتی جوانان تربت حیدریه گفت: ما در این نشست با سه دستور کار آغازگر مسیر توسعه و پیشرفت در حوزه جوانان با رویکرد مطالبه گری شده ایم.نخستین نشست پارلمان جوانان خراسان رضوی

جمال یوسف زاده افزود: اعتماد به جوانان در بخش های مختلف از مهم ترین خواسته های این قشر است که مسئولان پارلمان های جوانان ۹ شهرستان به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور جوانان در این نشست در پاسخ به دغدغه جوانان مبنی بر بی توجهی به نیازها و خواسته های آنان گفت: پارلمان مشورتی جوانان تعطیلی ندارد و این پارلمان فعال است و به قوت خود باقی خواهد ماند.

خبر جدید  مدال طلای ورزشکار مشهدی در پاورلیفتینگ کشور

علی باغدار دلگشا بر بهره گیری بیش از پیش مسئولان از استعداد و توانمندی های جوانان تاکید کرد و افزود: دولت و مسئولان باید به فعالیت پارلمان ها افتخار کنند تا انگیره لازم برای مشارکت جوانان مهیا شود.

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه نیز در جمع جوانان استان با بیان اینکه نیروی انسانی به ویزه قشر جوان جامعه مهمترین سرمایه کشور محسوب می شود گفت: جوانان باید با نقد آگاهانه و منصفانه مسئولان را در تدوام خدمت رسانی به مردم یاری دهند.

خبر جدید  بهره برداری از یک واحد بسته بندی مرغ در سرخس

علی رستمی با بیان اینکه ۳۵ درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند افزود: علت اینکه در مقاطع مختلف بخشی از جوانان اعتماد به کارآمدی و بهره وری ندارند این است که ما از ظرفیت نیروی جوان که ستون توسعه کشور هستند استفاده نکرده ایم.

وی گفت: باید تلاش کنیم با سیاست صبر، بردباری، عقلانیت و پرهیز از تعصب های بی مورد، مشکلات کشور را به کمک جوانان حل کنیم و امیدواریم دهه پنجم انقلاب، دهه توجه به داشته ها باشد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  آغاز همایش سراسری روسای دانشگاههای علوم پزشکی در مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *