اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

نشست فرهنگی کتابخوان انقلاب اسلامی

نشست فرهنگی کتابخوان انقلاب اسلامی

 به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، همزمان با دهه فجر نشست فرهنگی کتابخوان انقلاب اسلامی در محل اندیشگاه مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال شرق کشور برگزار شد.

این نشست با حضور مسئولان و کارکنان نهاد کتابخانه های ملی و عمومی خراسان رضوی در مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان برگزار شد.

لزوم تجهیز و گسترش فضایی مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال شرق کشور

در ابتدای این مراسم اکبر شیخ مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال شرق کشور، گفت: از آنجا که این مرکز با افتتاح قرائت‌خانه در ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح استان نقش به‌سزایی داشته، امیدواریم با کمک و مساعدت مسئولان استانی شاهد تجهیز و گسترش فضایی در شان استان باشیم.

خبر جدید  حج فرصت بی نظیر برای انتقال پیام انقلاب اسلامی است

در ادامه این مراسم حسین اکبری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن بیان گزارشی از عملکرد نهاد کتابخانه های عمومی به تبیین اهداف برگزاری نشست کتابخوان انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: کتابخانه های عمومی استان نقش ویژه ای در رشد فرهنگ کتاب و‌کتابخوانی داشته است.

همچنین هادی بختیاری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد هم گفت: از اولویت های مهم این معاونت توجه به توسعه دستگاه های فرهنگی و فرهنگ استان است.

خبر جدید  شاخص های کشاورزی خراسان رضوی رشد ۵.۵ برابری داشته است

در پایان این مراسم با حضور مرتضوی، سلطانی، عسکری، قطبی و فرزان نیا از کتاب ‌های انقلاب رنگ‌ ها با موضوع انقلاب اسلامی مشهد، دخترها شهید می شوند با موضوع انعکاس وقایع ۹ دی سال ۵۷ و ۸ میلی متر از انقلاب با موضوع روایت مستندی از به تصویر کشیدن وقایع سبزوار با دوربین ۸ میلی متری رونمایی شد.

خبر جدید  اختتامیه دومین دوره طرح ملی «دانشجو معلم قرآن»

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *