اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نظارت‌ها در بازار اقلام اساسی خراسان رضوی تشدید می‌شود

نظارت‌ها در بازار اقلام اساسی خراسان رضوی تشدید می‌شود

علی رسولیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: براساس مصوبه جلسات تنظیم بازار خراسان رضوی و در راستای تعدیل نرخ مرغ قرار است از طریق تهاتر با نهادهها وضعیت توزیع با نرخ مناسبتر دنبال شود و این برنامه از هفته جاری اجرایی میشود.

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: کمیته تنظیم بازار استان قرار است در هفته جاری قیمت گوشت مرغ را با نرخ ۱۱۵ هزار ریال در مکانهایی که از سوی سازمان صنعت و معدن استان مشخص میشود توزیع کند.

خبر جدید  واکنش دانش‌آموزان خراسانی به حوادث چهارشنبه آخر سال؛ ترقه بازی نمی‌کنیم!

رسولیان تصریح کرد: در نظر است با این قیمت حدود ۱۰۰ تن گوشت مرغ توزیع شود و این توزیع به صورت روزانه است و البته با وجود این شرایط نیز در حال حاضر قیمت گوشت مرغ در استان از متوسط کشوری پائینتر است و در حوزهگوشت قرمز هم نرخ لاشه گوسفندی نیز همین شرایط را دارد.

وی بیان کرد: همچنین علاوه بر گوشت مرغ درصدد هستیم در حوزه سایر کالاها از جمله برنج نیز با نرخ مصوب اقدام کنیم و از ابتدای هفته جاری این مسئله نیز محقق شده است.

خبر جدید  سرشاخه‌های اصلی شرکت هرمی «یونیک فاینانس» در مشهد دستگیر شدند

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: براساس این تصمیم،دو نوع برنج تایلندی به میزان یک هزار و ۵۰۰ تن که یک نوع آن هر کیلو ۵۲ هزار ریال و دیگری ۴۰ هزار ریال استاز ابتدای هفتهدر سطح بازار مشهد و استان توزیع میشود.

رسولیان افزود: نظارتها در سطح بازار استان خراسان رضوی از ابتدای بهمن ماه تشدید شده وتاکنون در این طرح ۳۱ هزار و ۷۲۰ واحد صنفی در بخشهای مختلف نظارت و بازرسی شدهاند.

خبر جدید  ۳۲۰ هزار مستأجر با آستان قدس رضوی در ارتباط هستند

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *