اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نظارت بر بازار عرصه را برای دلالان و محتکران نا امن می‌کند

نظارت بر بازار عرصه را برای دلالان و محتکران نا امن می‌کند

فرماندار تایباد گفت: با همکاری و مشارکت تمام دستگاه‌ها نظارتی و همچنین نظارت دقیق در بازار می‌توان عرصه را برای سوء‌استفاده دلالان و محتکران ناامن کرد.

حسین شرافتیراد به خبرنگار ایلنا در تایباد گفت: در راستای تنظیم بازار و نظارت بر قیمتها با همکاری و نظارت ادارات صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در تایباد ۱۵۰ واحد صنفی برای خرید نوروزی مردم در قالب طرح فروش فوقالعاده از ۲۰ اسفند آغاز و تا پنج فروردین سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  اختصاص ۱۴۱تن شکر به هیات‌های عزاداری در خراسان رضوی

وی افزود: باید همه اقشار مختلف مردم با نگاه ملی و منافع ملی از امکانات و توان بالایی که در کشور است بهرهمند شد.

شرافتیراد تاکید کرد: دلالان همیشه دنبال فرصت هستند تا از وضعیت بازار سوءاستفاده کنند و با افزایش قیمتها فشار اقتصادی را بر مردم تحمیل کرده و باید با کنترل بازار از این وضعیت جلوگیری کرد.

خبر جدید  توزیع گوشت گرم گوساله ۶۴ هزار تومانی در فروشگاه های مشهد

وی گفت: باید نظارت دقیقی بر بازار صورت گیرد و وظیفه کارگروه تنظیم بازار، نظارت براقلام مورد نیازی میباشد که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقهای است.

فرماندار تایباد تصریح کرد: تایباد به دلیل مرزی بودن بیشتر مورد توجه سودجویان قرار دارد، افراد فرصتطلب از این ظرفیت برای قاچاق انواع کالاهای مورد نیاز مردم استفاده میکنند و در این زمینه با تلاش نیروهای امنیتی، مرزبانی و انتظامی کنترل دقیق در مرز انجام میشود.

خبر جدید  روزانه ۵۰ تن گوشت مرغ گرم با قیمت مصوب در مشهد توزیع می شود


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *