اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نقشه سرقت خودروی ۱۰۰ هزار دلاری در مسیر تهران/ سارقان دستگیر شدند

نقشه سرقت خودروی ۱۰۰ هزار دلاری در مسیر تهران/ سارقان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری سه عامل اصلی سرقت خودروی پژو ۲۰۶ حامل یکصد هزار دلار وجه نقد در جاده مشهد – تهران خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد کاظم تقوی در تشریح عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری عاملان این سرقت، گفت: ساعت ۱:۱۵ دقیقه بامداد دیروز، سرقت خودوی پژو ۲۰۶ حامل ۱۰۰ هزار دلار وجه نقد در جاده مشهد – تهران به فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله دستورات لازم به فرماندهی انتظامی شهرستان سبزوار برای پی گیری سریع پرونده صادر و کارآگاهان ورزیده پلیس آگاهی این شهرستان وارد عمل شدند.

خبر جدید  افتتاح نمایشگاه پاکیار سفر در مشهد

وی افزود: بررسیهای اولیه کارآگاهان بر اساس ادعای شاکی پرونده حاکی از آن بود مالباخته برای خرید کالا از مشهد عازم تهران بود و یکی از دوستانش نیز وی را همراهی میکرد که درحوزه استحفاظی شهرستان سبزوار، سرنشینان نقابدار پژو ۴۰۵ با تصادفی ساختگی راه، آنها را سد میکنند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: شاکی پرونده به کارآگاهان گفت: سرنشینان پژو ۴۰۵ با تبر به سمت وی حمله ور شده و به قفسه سینه، پا، سر و صورتش صدمه زده و خودرو پژو ۲۰۶ سفید رنگ حامل ۱۰۰ هزار دلار وجه نقد را ربوده اند.

خبر جدید  احداث و نگهداری 885 هکتار فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

سردار تقوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی سبزوار در بررسی علمی این پرونده پیچیده به نکات مجهولی رسیدند و همسفر شاکی پرونده را به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: این مرد جوان در اظهارات خود منکر هرگونه ارتباطی با موضوع سرقت بود، اما در برابر شواهد و مستندات پلیسی قرار گرفت که راهی جز بیان حقیقت نمیدید.

خبر جدید  تله‌های صیادی مزارع اطراف منطقه حفاظت شده رئیسی جمع آوری شد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: متهم پرونده با معرفی دو همدست خود گفت که نقشه سرقت را طراحی و اجرا کردهاند؛ در پی ادعای متهم، کارآگاهان با ردزنیهای گسترده اطلاعاتی، ۲ همدست وی را در شهرستان سبزوار دستگیر و خودرو پژو ۲۰۶ سفید رنگ و ۱۰۰ هزار دلار وجه نقد کشف کردند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *