تیم والیبال استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان به‌عنوان نماینده دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی برای نخستین بار قهرمان مسابقات کشوری شد. " /> نماینده خراسان رضوی با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی قوچان قهرمان شد | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

نماینده خراسان رضوی با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی قوچان قهرمان شد

نماینده خراسان رضوی با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی قوچان قهرمان شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان با ابراز خرسندی از درخشش تیم والیبال استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی به خبرنگار خبرگزاری آنا در قوچانگفت: تیم والیبال استادان و کارکنان واحد قوچانبا پشت سرگذاشتن تمام رقبای خودبرای نخستین بار در مسابقات کشوری به مقام قهرمانی دست یافت.

غلامرضا کاظمیبا تشریح این مسابقات ادامه داد: در این مسابقات که ۱۲ تیم از استانهای مختلف کشور حضور داشتند، تیمها به صورت دورهای و حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، افزود: تیم والیبال استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان به نمایندگی از واحدهای دانشگاهی استان خراسان رضوی با پشت سرگذاشتن تمام حریفان خود با اقتدار، مقام نخست این مسابقات را به خود اختصاص داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان با اشاره به ظرفیتهای این واحد دانشگاهی خاطرنشان کرد: این دانشگاه از نظر سختافزاری، امکانات و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار بوده ودر سالهای گذشته بستر بسیار خوبی را برای توسعه ورزش در میان جامعه دانشگاهی منطقه شمال شرق کشور ایجاد کرده واکنونبزرگترین مجموعه ورزشی خراسان رضوی به مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است.

کاظمی با اشاره به وجود یکی از بزرگترین مجموعههای ورزشی در این واحد دانشگاهی تأکید کرد: توسعه ورزش در رشتههای مختلف یکی از مهمترین برنامههای دانشگاه آزاد اسلامی قوچان محسوب میشود و در این راستا در تلاش هستیم تا در آیندهای نزدیک و با همراهی فدراسیونهای مختلف ورزشی میزبانی متفاوت برای مسابقات کشوری رشتههای مختلف باشیم.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد