تیم والیبال استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان به‌عنوان نماینده دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی برای نخستین بار قهرمان مسابقات کشوری شد. " />نماینده خراسان رضوی با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی قوچان قهرمان شد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 62094
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نماینده خراسان رضوی با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی قوچان قهرمان شد

نماینده خراسان رضوی با درخشش دانشگاه آزاد اسلامی قوچان قهرمان شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان با ابراز خرسندی از درخشش تیم والیبال استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی به خبرنگار خبرگزاری آنا در قوچانگفت: تیم والیبال استادان و کارکنان واحد قوچانبا پشت سرگذاشتن تمام رقبای خودبرای نخستین بار در مسابقات کشوری به مقام قهرمانی دست یافت.

غلامرضا کاظمیبا تشریح این مسابقات ادامه داد: در این مسابقات که ۱۲ تیم از استانهای مختلف کشور حضور داشتند، تیمها به صورت دورهای و حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

خبر جدید  بازدید قضات قوچان از واحد‌های تولیدی

وی با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، افزود: تیم والیبال استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان به نمایندگی از واحدهای دانشگاهی استان خراسان رضوی با پشت سرگذاشتن تمام حریفان خود با اقتدار، مقام نخست این مسابقات را به خود اختصاص داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان با اشاره به ظرفیتهای این واحد دانشگاهی خاطرنشان کرد: این دانشگاه از نظر سختافزاری، امکانات و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار بوده ودر سالهای گذشته بستر بسیار خوبی را برای توسعه ورزش در میان جامعه دانشگاهی منطقه شمال شرق کشور ایجاد کرده واکنونبزرگترین مجموعه ورزشی خراسان رضوی به مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  جوانان نکات بیانیه مقام معظم رهبری را تحلیل و تفسیر کنند

کاظمی با اشاره به وجود یکی از بزرگترین مجموعههای ورزشی در این واحد دانشگاهی تأکید کرد: توسعه ورزش در رشتههای مختلف یکی از مهمترین برنامههای دانشگاه آزاد اسلامی قوچان محسوب میشود و در این راستا در تلاش هستیم تا در آیندهای نزدیک و با همراهی فدراسیونهای مختلف ورزشی میزبانی متفاوت برای مسابقات کشوری رشتههای مختلف باشیم.

خبر جدید  فارغ‌التحصیلی 16 هزار دانش‌آموخته از دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *