اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

نگاه بلند مدت دستگاه قضایی به حفظ منافع عمومی

نگاه بلند مدت دستگاه قضایی به حفظ منافع عمومی

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی مظفری ظهر پنجشنبه در دیدار با مسئولان قضایی داورزن اظهار کرد: نگاه مجموعه قضایی خراسان رضوی به منافع عمومی بلند مدت و راهبردی بوده و در بخش های مختلف مانند محافظت از اراضی ملی و منابع طبیعی و مسائل زیست محیطی این نگاه دنبال می شود.

وی افزود: به یاری خداوند متعال و با پیگیری های انجام شده شاهد پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات و همچنین حفظ منافع عامه بوده ایم. 

خبر جدید  از سرگیری ورود پروازهابه فرودگاه مشهد

مظفری بیان کرد:با برنامه ریزی خوبی که انجام شده، شاهد تحولات خوبی در تمام حوزه های قضایی استان بودیم که از آن جمله می توان به تسهیل دسترسی مردم به خدمات قضایی، منطقی شدن زمان رسیدگی ها و کاهش موجودی پرونده ها نام برد. 

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی بیان کرد:با  تلاش مضاعف و پیگیری های صورت پذیرفته در برخی از حوزه ها موجودی پرونده های قضایی تا یک سوم کاهش پیدا کرده است. 

خبر جدید  برداشت بیش از ۷۰۰ میلیون متر مکعب آب در سال از چاه های نیشابور

وی خاطرنشان کرد:در سایه تعامل با مردم و حفظ شأن و استقلال دستگاه قضایی می توان گام های بلندی در راستای خدمت رسانی به مردم برداشت.

مظفری در ادامه با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف سیاسی مهمترین پشتوانه برای نظام و موجب عبرت  دشمنان و بدخواهان بوده و تمامی مسئولان موظف اند در جهت حل مشکلات مردم حرکت کنند.

خبر جدید  محفل تلفیقی جلسات قرآن مشهد

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *