اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نیروهای برتر ارتش شمال شرق در جشنواره خوبان تقدیر شدند

نیروهای برتر ارتش شمال شرق در جشنواره خوبان تقدیر شدند

فرمانده نیروی زمینی ارتش از طریق ویدئو کنفرانس در این مراسم گفت: براساس دستور رهبر معظم انقلاب و در جهت حل مشکلات کارکنان نزاجا برگزاری ۳۰ طرح لبیک یا امام خامنه ‌ای در دستور کار نیروی زمینی ارتش قرار گرفته است.
امیر سرتیپ ستاد کیومرث حیدری افزود: جشنواره خوبان هر سال در دهه مبارک فجر برگزار و از برترین ‌های یک سال کاری نیروی زمینی ارتش تجلیل می شود.
وی با بیان اینکه همیشه باید پیرو ولایت فقیه و ولایت پذیر باشیم اظهار داشت: قدرت نظامیان و عدم جرات دشمن برای انجام هرگونه اقدام احمقانه، ناشی از ولایت ‌پذیری نیروهای مسلح است.
فرمانده قرارگاه منطقه ‌ای شمال ‌شرق نیروی زمینی ارتش هم در این مراسم گفت: بعد از انقلاب در عرصه تولید تجهیزات نظامی به خودکفایی رسیده ایم و در بخشهایی صادر کننده ادوات نظامی هستیم.
امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان با بیان اینکه ارتشیان الگوی موفق ولایت‌ پذیری بوده و از محبوبیت و جایگاه خاصی در نزد مردم برخوردارند افزود: ارتش جزو نخستین گروههایی بود که در صحنه فرار شاه و استقبال از امام خمینی (ره) نقش آفرینی کرد.
در جشنواره خوبان قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش از ۷۵ نفر از نفرات برتر یگانهای این قرارگاه در مشهد قدردانی شد.
۷۵۰۷ / ۶۰۵۳

خبر جدید  مهار حاشیه نشینی در مشهد اولویت این وزارتخانه است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *