اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

نیروهای نظامی با تکیه بر اقتدار خود امنیت را بر کشور حاکم کرده‌اند

نیروهای نظامی با تکیه بر اقتدار خود امنیت را بر کشور حاکم کرده‌اند

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی در کشور امروز با تکیه بر عزت و اقتدار خود توانسته‌اند امنیت مطلق را بر کشور حاکم کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تایباد، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در اولین روز فروردین ماه با حضور در جمع افسران و سربازان نیروی زمینی مستقر در دوغارون شهرستان تایباد واقع در نوار مرزی شرق خراسان رضوی گفت: اکنون نیروهای مسلح در اوج قدرت نظامی قرار دارند و با رصد بی وقفه تهدیدات احتمالی دشمنان آماده در هم کوبیدن هرگونه حرکت آنها هستند.

خبر جدید  کشف بیش از 10هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد

وی تصریح کرد: در آستانه آغاز پنجمین دهه حیات بابرکت انقلاب اسلامی و چهل سالگی عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی برابر اوامر فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری امروز خودکفایی به معنای واقعی خود در نیروی زمینی ارتش تحقق یافته و بر همین اساس این نیرو با اقتدار خلل ناپذیر، خودکفایی نظامی را مولفه اصلی و مهم خود میداند و به همین خاطر باید به ملت ایران تبریک گفت.

خبر جدید  ارسال ۳۰۰ بسته موادغذایی برای سیل‌زدگان گلستان

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد: امروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که با تکیه بر توان و اقتدار خود و حرکت در مسیر فرمان رهبری امنیت کامل را در کشور برقرار کند و از آن پاسداری نماید.

وی با اشاره به آمادگی مطلق ارتش اضافه کرد: نیروهای ارتش تمام تجهیزات نظامی خود را مطابق با آخرین فناوریهای جهان به روزرسانی کرده و آمادگی کامل برای مقابله با دشمن را دارند اگر چنانچه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حماقتی کنند پاسخ ارتش محکمتر و کوبندهتر خواهد بود.

خبر جدید  130 هزار هکتار مزارع خراسان رضوی با سیستم نوین آبیاری می شود

سرتیپ حیدری گفت: از چندماه گذشته نیروی زمینی ارتش در مرز دوغارون مستقر شده و با هوشیاری کامل برای حفاظت و پاسداری از مرز و بوم کشور آماده خدمترسانی هستد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *