اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

نیروی انتظامی مدافع اصناف است

نیروی انتظامی مدافع اصناف است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قادر کریمی ظهر یکشنبه در یازدهمین اجلاسیه دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف ایران که در هتل قصر طلایی مشهد برگزار شد خطاب به اصنافیان حاضر در جلسه اظهار کرد: دغدغه شما دغدغه مردم و نظام است. نیروی انتظامی ایران تا به امروز مدافع اصناف بوده و خواهد بود.

وی افزود: در برهه ای که سخت ترین زمان کشور ما بود شما اصنافیان به داد بازار رسیدید و هیچ کس نقش اصناف را در پیروزی انقلاب اسلامی نادیده نمی گیرد. کمک هایی که در پشت جبهه کردید باعث پیروزی حق علیه باطل شد. نقش اصناف و بازار در هیچ زمانی نمی توان نادیده گرفت ودر کنار عزیزانی خدمت می کنیم که دلسوخته امام و نظام هستند.

خبر جدید   آغاز جلسات حلقه معرفت به صورت ویژه در حرم رضوی

فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در همه زوایا انقلاب را پشتیبانی کردید و نیروی انتظامی نیز در هرجا اگر مشکلی را در بازار و کسبه دیدیم ورود پیدا کردیم. در مشهد چندین تجمع اصناف و بازاریان داشتیم که یکی از مشکلاتشان ارزش افزوده بود. وقتی نیروی انتظامی به سراغ آنها رفت پذیرفتند با توجه به جوی که در حال حاضر در کشور ما وجود دارد در این زمان و مکان این اعتراضات رو انجام ندهند و ما هم از امور مالیاتی خواستیم مشکلاتشان را پیگیری کنند. 

خبر جدید  رخداد عاشورا در شلمچه تکرار شد

وی تاکید کرد: هنوز هم جایگاه بازار و کسبه و اصناف و اتحادیه از رونق نیافتاده و ما متوجه هستیم که بزرگترین پشتوانه ما هستید. اما خیلی سیاه نمایی ها به نفع شما نیست. از دیدگاه انتظامی وضعیت کشور ما در حوزه کسبه و بازار بهتر از جاهای دیگر است. اکنون مملکت ما به همبستگی و همدلی نیاز دارد.

کریمی ادامه داد: رونق اقتصادی و تولید و اشتغال در دست اصناف بوده و نباید جو ناامیدی در آنها شکل گیرد زیرا دشمن‌ به دنبال همین است.

خبر جدید  دیدار مراجع عظام تقلید با تولیت آستان قدس رضوی

وی ابراز کرد: در مشهد غائله ۷ دی به وجود آمد سه روز بعد از آن، اصناف انگیزه و روحیه در نیروی انتظامی ایجاد کردند و اگر این اقدامات انجام نمی شد خستگی بر ما مستولی می شد و در آن روزها جلوه های زیبایی از اصناف دیدیم. اگر بخواهیم تاثیرگذار باشیم باید کار جهادی انجام دهیم و در کار جهادی، سخت بودن و مشقت کار فراوان است و با نگاه اداری کار جلو نمی رود.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *