اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان ایجاد حاشیه امن برای رژیم صیهیونیستی است

هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان ایجاد حاشیه امن برای رژیم صیهیونیستی است

امام جمعه مه‌ولات گفت: هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضورش در منطقه و ایجاد حاشیه امن برای رژیم صیهیونیستی است.

محمدعلی میری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان رضوی؛  به زندگی حضرت صدیقه طاهره(س) اشاره کرد و گفت:هیچ کس مانند فاطمه زهرا (س) عمق امامت را نشناخت و هیچ فردی، چون او در راه تبیین امامت و شناسایی آن و دفاع از امام خویش تلاش نکرد.

خبر جدید  جلوه های عاشورایی

وی افزود: حضرت زهرا (س) ابتدا نقش محوری امامت را یاد کرد و فرمودند امام همچون کعبه است و مردم برای طواف کعبه به سراغ امام علی (ع) بروند.

خطیب جمعه مه ولات به فرموده حضرت فاطمه (س) اشاره داشت و گفت: ایشان امام علی(ع) را محور و مرکز توجه همه عارفان و خداپرستان دانستند.

نماینده، ولی فقیه در شهرستان مه ولات با اشاره به فرمایشات پیامبر(ص) یادآور شد: علی(ع) بهترین کسی است که او را جانشین خود در میان شما قرار می‌دهم.

خبر جدید  کشف 11 تن برنج قاچاق

وی بیان داشت: ۱۴ بهمن روز فناوری فضایی است که در این روز با عضویت ایران در فهرست ۹ کشور صاحب کامل فناوری ماهواره قرار گرفت و افتخار دیگری از نظام اسلامی است.

امام جمعه مه ولات به ۳ عامل پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ اشاره کرد و گفت: اسلامیت، اتحاد و امامت سه عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود.

خبر جدید  همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مشهد برگزار شد

میری با اشاره به فرمایشات معظم له در درس خارج از فقه اشاره کرد و افزود: هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضورش در منطقه و ایجاد حاشیه امن برای رژیم صیهیونیستی است.

وی ابراز داشت: هدف اصلی استکبار این است که مسلمانان مشغول به کشتار همدیگر باشند تا مسئله فلسطین از اولویت خارج شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *