اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

هدف اصلی دشمن در شکل‌گیری داعش سوزاندن ریشه ایرانی‌ها بود

هدف اصلی دشمن در شکل‌گیری داعش سوزاندن ریشه ایرانی‌ها بود

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حجت‌الاسلام مهدی طائب  گفت: هدف اصلی دشمن از تشکیل و حضور داعش در منطقه سوزاندن ریشه ایرانی‌ها بود.

وی در همایش بصیرتی بسیجیان ولایی که در مسجدالاقصی برگزار شد، گفت: کلیه روزها از آن خدا است و اینکه ایام خاصی مانند دهه فجر را ایام‌الله می‌دانیم به آن جهت است که بیش از پیش به دو وضعیت قبل و پس از انقلاب بیندیشیم، اظهار کرد: خدا رب‌العالمین است و آن مربی‌ای موفق است که فکر و اندیشه‌ای خدایی در سر داشته باشد و چنین فکر و اندیشه‌ای در نگاه امام راحل(ره) وجود داشت و مردم ما ضد مردم کوفه بودند و نه تنها پشت به امامشان نکردند، بلکه در با پیروی از امام و ولی خود در مسیر سقوط رژیم و پیروزی انقلاب تلاش کردند.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با تاکید بر اینکه ما با نگاهی به دوران انقلاب می‌بینیم که امام راحل(ره) با تدبیر عالمانه خود رژیم پهلوی را به مرحله سقوط رساندند، گفت: باید این دوران را با سه نگاه قبل، حین و بعد از انقلاب ببینیم و امام راحل(ره) ۳ هدف سقوط رژیم پهلوی، پیروزی انقلاب اسلامی و رساندن پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی آن امام زمان(عج) را دنبال کردند.

طائب بیان کرد: در روز ۱۲ بهمن در مدرسه علوی استقبال باشکوهی از امام خمینی(ره) صورت پذیرفت و در آنجا رسماً اعلام شد که رژیم شاهنشاهی سقوط کرد و در گام بعد به ثبت رساندن انقلاب اسلامی را با رای ۹۸.۲ درصدی مردم در ۱۲ فروردین داشتیم و ان‌شاالله گام سوم هم محقق خواهد شد.

پیروزی انقلاب

وی با بیان اینکه جمعیت ۳۵ میلیونی سال ۵۷ به ۸۰ میلیون در سال ۹۶ رسیده است و در این ۴۰ سال شاهد رشدهای بی‌نظیری در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، نظامی و غیره داشتیم، خاطرنشان کرد: ما ‌توانستیم موشکی با برد بیش از ۳۵‌ هزار کیلومتر بسازیم؛ ما موشک، سفینه فضایی و هواپیما نداشتیم و به برکت انقلاب اسلامی پرورش نخبگان و متخصصان را داشتیم و اکنون خودکفا هستیم.

خبر جدید  تلاش دانشمندان انگلیسی برای راحت تر کردن کشاورزی با کمک ربات‌ها

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار اضافه کرد: همه ما در حال آزمایش هستیم و ملتی پیروز است که در برابر سختی‌ها بایستد، همانند کاری که این ملت در سال ۵۷ انجام داد و در برابر آتش دشمن تسلیم نشد و انقلاب به پیروزی رسید و این حرکت تا ظهور امام زمان(عج) ادامه دارد.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه در موضوع داعش هدف اصلی دشمن سوزاندن ریشه ایرانی‌ها بود، گفت: دشمن در انجام چنین حرکت‌هایی ۴۰ سال است که ناکام مانده و نه تنها ریشه ایران سوزانده نشد، بلکه این ریشه داعش، آمریکا و اسرائیل بود که سوزانده شد و سال‌های سال است که پرچم‌های ایران، لبنان و حزب‌الله مدام در منطقه به احتزاز درآمده است.

طائب تصریح کرد: ارتش‌های عراق، مصر، عربستان، آمریکا، انگلیس، فرانسه و دیگر ابرقدرت‌ها در جنگ نابرابر به حمایت از صدام علیه ایران ایستادند و با دست خالی و تنها با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار(ع) به پیروزی رسیدیم.

 در فتنه اخیر احمدی‌نژاد و بقایی نقش داشتند

وی با اشاره به اینکه در فتنه اخیر احمدی‌نژاد و بقایی نقش داشتند در این موضوع پادویی کردند، اما نگرانی ندارد، تاکید کرد: در این فتنه آمریکا، عربستان و اسرائیل هزینه‌های بسیار کرده و پول‌های زیادی صرف کردند که به اذن الهی و حضور به‌موقع مردم ولایی ناکام ماندند.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه راهبردی عمار ادامه داد: دور دوم ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد مشکلات اقتصادی زیاد شد و صحبت‌هایی مبنی بر کاهش حضور مردمی در صحنه‌های مختلف همچون انتخابات مطرح شد و نه تنها این حضور کاهش نیافت بلکه افزایش هم یافت و بی‌شک حضور ملت ایران در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری را رقم خواهند زد.

خبر جدید  پیام تسلیت استاندار خراسان رضوی به خانواده شهید حجت‌الاسلام محمد افچنگی

طائب گفت: گرانی‌ها نه تنها تمام نشده بلکه شدت هم یافت، اما این ملت هیچگاه از مسیر ولایت خارج نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه دولت مجری انتخابات است و اگر رئیس جمهور رد صلاحیت شود چه کسی می‌خواهد این انتخابات را برگزار کند؟، افزود: اگر رد صلاحیت شود دولت اسلامی ایران به زیر سوال می‌رود و این موضوع حضور دو دوره‌ای رئیس‌جمهورها با قانون فعلی ادامه دارد.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اینکه دونالد ترامپ در زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دو قول به مردم این کشور داد که یکی به صفر رساندن بدهی بیش از ۲ هزار میلیارد دلاری و دیگری نجات دادن کشتی به گل نشسته آمریکا بود، اضافه کرد: آمریکایی‌ها سالانه ۳۰۰ میلیون دلار به پاکستانی‌ها می‌دادند تا راه کرانه باختری را برایش باز بگذارند و آمریکایی‌ها در ایران کسی را ندارند، اما ما در کشورها آن‌ها کلی نیرو داریم؛ آمریکایی‌ها در هر صحنه‌ای که وارد شدند شکست خوردند، حتی در برابر یمنی‌‌هایی که هیچی نداشتند و توانستند موشک با برد ۱۲۰۰ کیلومتر درست کنند.

در رابطه با نفتکش سانچی هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست

طائب با بیان اینکه در موضوع نفتکش سانچی هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست، خاطرنشان کرد: تا زمانی که جعبه سیاه باز نشده و نتیجه آن اعلام نشده هیچ چیزی را نباید پذیرفت و چینی‌ها گفتند که برخورد دو کشتی منجر به آتش شد و سوال‌هایی از قبیل علت عدم آتش گرفتن کشتی دیگر و انفجار این کشای مطرح شد که هیچ پاسخی دریافت نشد.

وی بیان کرد: جای سران فتنه ۸۸ خوب است و موسوی و کروبی حبس خانگی شدند و کسی با آن‌ها حق ارتباط‌گیری ندارد و در این فتنه نیروهای زحمتکش نیروی انتظامی ۶۰ شبانه‌روز در حالت آماده‌باش بودند.

خبر جدید  آغاز مستند چهل سالگی انقلاب در زابل

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه اشکالات زیادی در مبادلات بانکی وجود دارد، گفت: در قراردادهای بانکی مشارکت‌هایی با رقم‌های فی‌مابین و توافقی صورت می‌گیرد، گرچه اشکالاتی وجود دارد و ذات بانک ربا است، اما نمی‌توان گفت که تمام اقدامات بانکی دارای اشکال است.

مرگ آیت الله هاشمی رفسنجانی طبیعی بود

طائب مرگ غیر طبیعی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تائید نکرد و افزود: مرحوم هاشمی‌رفسنجانی به مرگ طبیعی از دنیا رفت و فرزندانش در این رابطه شبهه درست نکردند و این شبهه‌ها از سوی برخی رسانه‌های حامی دشمن درست شده است.

وی گفت: کار نیروهای وزارت اطلاعات خوب است و نباید با وجود حجم کاری بالای دشمنان این تلاش‌ها نادیده گرفته شود، ضمن آنکه نیروهای اطلاعاتی سپاه و دیگر مجموعه‌ها هم بازویی قوی برای مسئولان وزارت اطلاعات هستند و موضوع حقوق‌های نجومی هم نگران‌کننده بوده و مبادا به‌گونه‌ای عمل کنیم که خط اصلی‌مان به خطا برود.

به دشمنان پاسخ کوبنده می دهیم

رئیس شورای مرکزی قرارگاه راهبردی عمار اضافه کرد: کرسنت پرونده پیچیده‌ای است و هرچه رسانه‌ای‌تر بشود کار سخت‌تر می‌شود و باید این بدهی ۲۱ هزار میلیاردی به شکلی منطقی رفع کرد و خبط و خطای گذشته را جبران کرد.

طائب با اشاره به اقدامات نخست‌وزیر رژیم صهنویستی علیه ایران، گفت: بنیامین نتانیاهو طی دو ماه اخیر برای بار دوم به روسیه جهت حمله به ایران سفر کرد و مسئولان روسی حاضر به همکاری با او نشدند و اعلام می‌کنیم که هیچگاه شروع‌کننده جنگ نیستیم، اما پاسخ‌هایی کوبنده می‌دهیم و این حرکت‌ها تا باز شدن راه قدس و مکه ادامه دارد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *