رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان اعلام کرد: خیّران بیش از ۳ میلیارد ریال به بنیاد حمایت از دانشجویان مستعد این دانشگاه هدیه کردند. " />هدیه 3 میلیاردی خیّران به بنیاد حمایت از دانشجویان مستعد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66305
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

هدیه ۳ میلیاردی خیّران به بنیاد حمایت از دانشجویان مستعد

هدیه ۳ میلیاردی خیّران به بنیاد حمایت از دانشجویان مستعد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قوچان، غلامرضا کاظمی ظهر امروز در نخستین جلسه بنیاد حمایت از دانشجویان مستعد قوچان که در دانشگاه آزاد اسلامیبرگزار شد، گفت: با توجه به دستورالعمل سازمان مرکزیدانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ضرورت جذب کمکهای مردمی به لطف خداوند متعال و با پیگیریهای مستمر صورت گرفته و حمایت و مساعدت امام جمعه و فرماندار و خیّران و نیکوکاران برای نخستین بار بنیاد حامیان دانشجویان مستعد این واحد دانشگاهی تأسیس شد.

خبر جدید  کانون فارغ‌التحصیلان پلی برای حفظ ارتباط دانشگاه با دانش‌آموختگان است

وی با بیان اینکه قوچان با دارابودن دانشگاهها و مؤسسات متعدد آموزش عالی و دهها هزار دانشجو، یکی از قطبهای بزرگ علمی در منطقه محسوب میشود، افزود: در نخستین جلسه این بنیاد که با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از خیّران و مسئولان برگزار شد، خیّران بیش از ۳ میلیارد ریال به این بنیاد هدیه کردند.

خبر جدید  کمبود جدی معلم در آموزش و پرورش تایباد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان اظهار کرد: ساخت و تجهیز کلینیک درمانی، پزشکی، روانشناسی و مشاوره، تأمین شهریه دانشجویان بیبضاعت و مستعد، کمک به تأمین لوازم و تجهیزات آموزشی دانشجویان بیبضاعتاز مهمترین اهداف این بنیاد است.

کاظمی تصریح کرد: کمک به دانشجویان دارای بیماریهای خاص، کمک به طرحهای پژوهشی و اشتغالزا برای دانشجویان، تجاریسازی اختراعات واصلشده به مرکز رشد، ساخت نمازخانه در حاشیه دانشگاه برای مسافران و زائران حرم رضوی، حمایت از پایاننامههای ارشد و دکتری منجر به نوآوری و حمایت از ایدههای هستههای نوآور بخش دیگری از اهداف این بنیاد خیریه است.

خبر جدید  دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور مردم در فجر چهلم

وی افزود: طبق برنامهریزیهای انجامشده، این بنیاد خیریه برای جمعآوری کمکهای مردمی و بررسی وضعیت بهصورت ماهانه تشکیل جلسه خواهد داد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *