اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

هشتمین دوره مسابقات سراسری خانواده سپاه در مشهد پایان یافت

هشتمین دوره مسابقات سراسری خانواده سپاه در مشهد پایان یافت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،حجتالاسلام کاظم زنگنه امشبدر اختتامیه هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده پاسداران سپاه که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: مسابقات مقدماتی قرآن در تمامی ردههای سپاه در سراسر کشور و مسابقات نیمه نهایی قرآن در ۵۵ رده از رده های سپاه با حضور ۳۸ هزار نفر شرکت کننده برگزار شد که جمع بزرگوار حاضر، نفرات برتر برای مسابقه نهایی هستند.

خبر جدید  نمایشگاه قرآن در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپا می‌شود

وی افزود: ۸۰۰ نفر از فرزندان و همسران پاسداران سپاه در مسابقه نهایی در رشتههای حفظ، تحقیق، ترتیل، مفاهیم یک و دو شرکت کردند که امشب ۶۵ برگزیده این مسابقه در حضور سردار فدوی، معاون هماهنگکننده سپاه، لوح تقدیر خود را دریافت میکنند.

مسئول سازمان فرهنگی خانواده سپاه پاسداران ادامه داد: سال گذشته در سازمان فرهنگی خانواده سپاه از شما اهل قرآن تقاضا کرد که باید هر یک نفر قرآنی حداقل تا سال دیگر ۱۰نفر قرآنی را برای این مسابقات آماده کنیم و در این راستا امسال نسبت به سال قبل ۲۷ درصد در امر قرآن پیشرفت داشتیم که لازم است از طرف فرمانده سپاه از همه شما عزیزان تشکر کنم.

زنگنه با بیان اینکه نباید به این میزان بسنده کنیم، تصریح کرد: در زمینه قرآن باید جهادی عمل کنیم همانطور که پدران شما در میدان جنگ عمل کردند. شما دختران، پسران و همسران پاسداران سپاه افسران جنگ نرم هستید و باید از ائمه معصومین استمداد بطلبید و به فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانید.

خبر جدید  احیا توس و هویت ایرانی-اسلامی در دستور کار شهرداری مشهد+فیلم

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *