اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

همه باید با سربلندی از تمامی دستاوردهای نظام اسلامی دفاع کنیم

همه باید با سربلندی از تمامی دستاوردهای نظام اسلامی دفاع کنیم

شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جمع بزرگ تشکلات کارگری و کارفرمایی و بازنشستگان خراسان رضوی گفت: همه باید با سربلندی از تمامی دستاوردهای نظام اسلامی دفاع کنیم.

به گزارش ایلنا از مشهد ، حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گفت وگوی اجتماعی تشکلات کارگری و کارفرمایی خراسان رضوی که با حضور بسیاری از مسئولان کارگری استان برگزار شد ، اظهار کرد: زمانی که از مشکلات و سختی ها حرف می زنیم می بایست در کنار آن از دستاوردها و توفیقات بدست آمده نظام نیز سخن بگوییم.

وی گفت: ما در حال حاضر با یک شرایط جدید تحریمی مواجه هستیم و انشاءا… با همکاری، هم افزایی و همراهی همه بخشها ، کارگران ، کارفرمایان و دولت این مشکلات را پشت سرگذاشته و از آن عبور خواهیم کرد. وی گفت: نظام ما دستاوردهای قابل توجهی در همین مدت داشته است که باید با سربلندی از تمامی آنها دفاع کنیم.

خبر جدید  اتاق اصناف مشهد، معین اقتصادی بخش رضویه شد

وی افزود: در توسعه انسانی ما در قبل از انقلاب در رتبه ۱۱۳ قرار داشتیم اما هم اکنون رتبه ما به ۶۰ رسیده است و توانستهایم متناسب با پیشرفت دنیا رشد داشته باشیم و این برای ما ارزشمند است.

شاکرمی گفت: حضور همه تشکلات کارگری و کارفرمایی حاضر در جلسه خود به خاطر دستاورد بزرگ نظام است ما قبل از انقلاب موضوعی به نام تشکلات نداشتیم و امروز ۱۳۰۰۰ تشکل کارگری و کارفرمایی در کشور وجود دارد و فعالیت می کنند. ما باید در کنار مشکلات از دستاوردها و توفیقات نظام هم گفته و هم دفاع کنیم .

خبر جدید  ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی به افغانستان از مرز دوغارون

وی در ادامه به برخی از دستاوردها بدست آمده در کشور از جمله: قانون کار، قانون بیمه بیکاری، قانون تعاون، قانون بهزیستی و… اشاره کرد و افزود: همه این موارد از دستاوردهای بزرگ نظام است و امسال و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ما باید با همراهی و همدلی و با مشارکت انشاءا… مشکلات را پشت سر بگذاریم.

شاکرمی گفت: با حذف حداقل دستمزد در شرایط کنونی مخالف هستیم و هر گونه تغییر مزد منطقه ای و تعیین حداقل دستمزد باید در مجلس شورای اسلامی و شورای عالی کار تصمیم گیری شود.

خبر جدید  واژگونی یک‌دستگاه مینی‌بوس در گناباد

وی در خاتمه گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مقطع کنونی تمام توان و تلاش خودش را برای تثبیت اشتغال در واحدهای تولیدی و صنعتی به کار خواهد گرفت و با کمک وزارت صمت و سایر کارگروه ها و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات واحدهای تولید را دنبال کرده و از همه ظرفیتها استفاده خواهد کرد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *