اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

همه شهرستان‌های خراسان رضوی میزبان شهدای گمنام هستند

همه شهرستان‌های خراسان رضوی میزبان شهدای گمنام هستند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی در جلسه همه شهرستانهای خراسان رضوی میزبان شهدای گمنام هستندمعارفه مسول دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تایباد گفت: در یک ماه گذشته در همه شهرستانهای این استان دفاتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فعال شده و مسولان آنها معرفی شده اند.

سردار حسینعلی یوسفعلی زاده با اشاره به اهداف تشکیل دفاتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در خراسان رضوی گفت: با راهاندازی این دفاتر ارزشها و از خودگذشتگی مجاهدان در راه خدا به صورت منسجم و برنامهریزی شده به نسلهای بعد انتقال داده میشود.

وی ادامه داد:اکنون در ۹۵نقطه از استان شهید گمنام دفن شده و هشت نقطه دیگر برای تدفین پیکر مطهر شهدای گمنام اعلام آمادگی و تایید شدهاند.
سردار یوسفعلی زاده افزود: هم اکنون ۵۰یادمان شهدای گمنام احداث و آماده بهرهبرداری است و ۴۰یادمان دیگر در حال ساخت یا طراحی ساخت است.
در ادامه این مراسم فرماندار تایباد گفت: امروز برای اینکه در مسیر شهدا حرکت کنیم باید با مدیریت جهادی برای رضایتمندی مردم قدم برداریم اگر مسولان در پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری با نیت رضای خدا حرکت کنند در واقع پیرو شهدا گام برداشته اند.
حسین شرافتی راد افزود: این شهرستان مرزی ۱۱۴شهید، ۲۷۷جانباز و ۳۲ آزاده تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است.
در پایان مراسم طی حکمی از طرف مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی رمضان حسین زاده به سمت مسول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در تایباد منصوب شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  اختصاص ۷۵ میلیارد ریال به تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *