به گزارش برنا از مشهد، حجتاله اسدی بااشاره به اهمیت فعال سازی هیئتهای شهرستان گفت: هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا شرایط ویژه ای نسبت به دیگر هیئت های ورزشی دارد اعضای این هیئت با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند به همین خاطر از ابتدای شروع به فعالیتمان شناسایی این افراد در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: تلاش کردیم با استفاده از پزشکان، مسئولین مراکز بهداشت در هر شهرستان شخصی را به عنوان سرپرست و رئیس هیئت شهرستان قرار دهیم که با مشکلات این ورزشکاران آشنا باشد، درحال حاضر گناباد، سبزوار، بجستان، کلات، تربت جام، مه ولات، نیشابور وتربت حیدریه تقریبا فعال شدند و برای این شهرستان ها سرپرست منصوب کردیم.

خبر جدید  تلاش برای ایجاد احساس امنیت روانی در مردم

رئیس هیئت بیماران خاص وپیونداعضا تصریح کرد: محلی در سالن تختی را اجاره کردیم و تلاش داریم با استفاده و بهره مندی از کمک خیرین میز تنیس روی میز و تخته دارت را برای این مکان خریداری کنیم.

اسدی با بیان اینکه تقویم سال ۹۸ از هم اکنون در دست تدوین است خاطرنشان کرد: در مسابقاتی که از ابتدای سال تا کنون برگزار گردیده توانستن ورزشکاران خراسان رضوی مدالهای رنگا رنگی را کسب و در کشور خوش بدرخشند و افرادی نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده از همین رو مراسمی جهت تقدیر و تشکر در روز ولادت با سعادت حصرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن برنامه ریزی تا بتوانیم از این عزیزان قدرانی شود.

خبر جدید  افزایش پنج برابری کبدی‌کاران در استان