رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه رشته‌های واحد قوچان از انسجام درونی برخوردار است، این واحد می‌تواند به قطب صنایع غذایی تبدیل شود. " /> واحد قوچان دانشگاه آزاد می‌تواند به قطب صنایع غذایی تبدیل شود | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61208
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

واحد قوچان دانشگاه آزاد می‌تواند به قطب صنایع غذایی تبدیل شود

واحد قوچان دانشگاه آزاد می‌تواند به قطب صنایع غذایی تبدیل شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بعد از بازدید از واحد قوچان در نشست صمیمانه با جمعی از اعضای هیئتعلمی و کارکنان این واحد دانشگاهی گفت: با توجه به اینکه رشتههای واحد قوچان از انسجام درونی برخوردار است، این واحد میتواند در صنایع غذایی تبدیل به قطب صنایع غذایی شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: صنایع غذایی تنها مختص صنایع پایین دستی نیست و اقتصاد صنایع غذایی، مدیریت بازرگانی، مالی و گمرک صنایع غذایی را نیز شامل میشود.

خبر جدید  کارآفرین‌های واقعی باید فرمان اقتصاد جامعه را به‌دست بگیرند

عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی با اشاره به فعالیت ۵ هزار و۳۰۰ صنعت در استان خراسان رضویبر برندسازی صنایع غذایی و راهاندازی کلینیک صنعت در واحد قوچان تاکید کرد و گفت: با ایجاد این کلینیک امکان ارائه مشاوره به بخشهای مختلف صنعت امکانپذیر میشود و صنایع نیز از امکانات و پتانسیل و ظرفیت عظیم اعضای هیئتعلمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بهرهمند خواهند شد.

خبر جدید  مهارت‌افزایی و توانمندسازی دانشجویان عضو کانون‌های هلال احمر

وی خاطرنشان کرد: باید با تغییر الگوی تربیتی از معطلی و به بطالت رفتن وقت جوانان جلوگیری کرد و از توانمندی آنان در صنایع استفاده کرد.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید برانجام پژوهشهای خاص در این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میتواند با حمایت و تقویت کانونهای صنعت و دانشگاه مشکلات صنعت را حل کند.

دکتر طهرانچی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با برخورداری از بزرگترین سازمان تجهیزات پیشرفته و بزرگترین شبکه آزمایشگاهی کشور، آینده روشنی پیش رو دارد و میتواند در راستای پیشرفت جامعه گامهای اساسی بردارد.

خبر جدید  پیکر یکی ازدانشجویان حادثه دانشگاه آزاد در حرم مطهر رضوی تشییع شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان سرمایههای این دانشگاه یاد کرد و گفت: با بازنشستگی پیش از موعد اعضای هیئتعلمی مخالفم چرا که دانشگاه آزاد اسلامی تضمین کیفیت و بسترسازی اشتغال دانشبنیان را در برنامههای خود دارد.

انتهای پیام/۴۱۰۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *