اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

واکنش نائب رئیس شورای شهر مشهد نسبت به تغییر تابلوهای راهنمای زائر

واکنش نائب رئیس شورای شهر مشهد نسبت به تغییر تابلوهای راهنمای زائر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی زاده صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر مشهد اظهار داشت: فلسفه وجودی مشهد به وجود بارگاه منور امام رضا(ع) گره خورده و اهمیت مشهد در جهان اسلام بر محور وجود ایشان میچرخد؛ ما بر این موضوع شکی نداریم اما افرادی با ذهنیت کوچک به دنبال القای آن هستند که ما به دنبال حذف این هویت از مشهد هستیم؛ در حالی که هیچ گاه ما به دنبال این منظور نبوده و نیستیم امامشهد علاوه بر آن، جلوههایی از فرهنگ و تاریخ و اقتصاد دارد.

خبر جدید  ۲۴ اثر گردشگری و میراث فرهنگی ایران ثبت جهانی شده است

وی تاکید کرد: ما برای ارتقاءجایگاه اقتصادی و فرهنگی شهر، گسترش اقتصاد گردشگری و پاسخگویی به نیاز سالانه ۳۰ میلیون زائر نیاز داریم جنبههای مختلف شهر را تقویت کنیم. افرادی که تنها به جنبه مذهبی مشهد میپردازند برای پاسخ به این نیازهای اساسی شهر جوابی ندارند.

موحدی زاده تصریح کرد: اصلاح قانون انتخابات در مجلس مطرح شده است. هر اقدامی که در راستای تقویت جمهوریت و تقویت رای مردم باشد به نفع مردم و کشور است. مبادا به عنوان اصلاح، راه بر انتخاب آزاد مردم بسته شده و برای محدود کردن فضای دموکراسی اقدام شود.امیدواریم در این مسیر اراده و خواست مردم و تقویت شوراها به عنوان نماینده مردم در اولویت باشد.

خبر جدید  آیت‌الله سبحانی در مشهد: دشمنان در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای دین و ایمان جوانان را هدف گرفتند

وی ادامه داد: امروز هرچند مردم مانند قبل به مدیریت کلان شهر اعتماد ندارند اما همچنان به مدیریت شهری اعتماد داشته و با آنها همراهند. شایسته سالاری در پروسه انتخابات باید در دستور کار باشد تا اعتماد مردم جلب شود.افزایش امید و اعتماد و نشاط باید هدف باشد. به محض اینکه شهرداری پروژهای را آغاز میکند عدهای مواضع عجیبی میگیرند. این عده بهتر است قدری به پیامدهای بهانه جوییها و اقدامات خود بیاندیشند.

خبر جدید  جلسات کمیته‌های اجرایی پدیده با مدیریت دادسرای عمومی و انقلاب مشهد آغاز به‌کار کرد

نائب رئیس شورای شهر مشهد گفت: تغییر تابلوهای ایستگاههای راهنمای مسافر با هدف خدمات بهتر به مهمانان شهر مشهد است و ما با فرهنگ میزبانی مشکلی نداریم و احترام به همه مهمانان شهر برما واجب است. موضعگیریها نسبت به تغییر تابلوها بیشتر از سر ناآگاهی عدهای محدود است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *