اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

واگذاری صادرات سوخت مرزنشنیان به متقاضیان از طریق مزایده

واگذاری صادرات سوخت مرزنشنیان به متقاضیان از طریق مزایده

سرپرست بازرسی سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی گفت: واگذاری صادرات سوخت مرزنشنیان از طریق مزایده قانونی به شرکت‌های متقاضی صورت می‌گیرد.

به گزارش ایلنا از مشهد، حمیدرضا آذری گفت: تمام سیاست گذاریها و تصمیمگیریهای این حوزه براساس نظر کمیته سوخت استان انجام و امور مربوط به حوزه سوخت بهعنوان یکی دیگر از خدمات متنوع سازمان همیاری شهرداریهای استان برای ساماندهی هرچه بهتر سوخت مرزی و اثرگذاری مطلوب در پیشگیری از قاچاق و هدر رفت این سرمایه ملی است.

خبر جدید  تجهیز کشتارگاه‌های طیور در راستای ارتقای کیفیت بهداشت

وی افزود: واگذاری صادرات سوخت طی مراحلی قانونی از طریق برگزاری مزایده به شرکتهای واجد شرایط، انجام میشود. در این فرآیند پس از اطلاع رسانی از طریق آگهی در روزنامههای کثیرالانتشار و سایت سازمان به شرکتها، اوراق و اسناد شرکت در مزایده سوخت در یک بازه زمانی مشخص به متقاضیان به صورت حضوری تحویل داده می شود.

خبر جدید  ورود 142 دستگاه واگن مخزنی به کشور

آذری ادامه داد: با تعیین زمان تحویل پاکت های شرکت در مزایده، بازگشایی پاکتها در حضور نمایندگان نهادها نظارتی مانند دبیر کمیسیون برنامهریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی، نماینده اداره کل امور اقتصادی استانداری، نماینده مدیریت حراست و مدیربازرگانی واحد فرآورده های نفتی سازمان همیاری صورت میگیرد.

خبر جدید  اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در مشهد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *