سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان‌رضوی از ورود ۴ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۲۹ زائر به این استان در یک هفته گذشته خبر داد. " /> ورود بیش از 4 میلیون زائر به خراسان‌ رضوی در یک‌هفته گذشته | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66488
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ورود بیش از ۴ میلیون زائر به خراسان‌ رضوی در یک‌هفته گذشته

ورود بیش از ۴ میلیون زائر به خراسان‌ رضوی در یک‌هفته گذشته

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، مهدی فروزان صبح امروز در جمع خبرنگاراناز ورود ۴ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۲۹زائر و مسافر به استان خراسان رضوی از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۲فروردین سال جدید خبر داد واظهار کرد: این میزان ورود زائر و گردشگر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، یک درصد کاهش دارد.

وی افزود:۳۶۳ هزار و۹۶۰نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جادهای و عمومی به استانوارد شدهاند که در مقایسه با سال قبل،۵٫۹درصد کاهش داشته است.

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی اضافه کرد:۱۴۶هزار و۶۳نفر از این افراد نیز با قطار به استان سفر کردهاند که با رشد۲٫۲درصدی همراه بوده است.

خبر جدید  برنامه ریزی برای ورود ۸ میلیون زائر خارجی به مشهد

فروزان، آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاهها وارد مشهد شدهاندرا ۷۶هزار و۹۳۸نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در مقایسه با سال گذشته۱۷٫۱ درصد کاهش داشته است.

وی یادآور شد: زائران و مسافرانی که با وسایل نقلیه شخصی خود از روز ۲۵ اسفند سال گذشته تا دوم فروردین سال جدید به استان وارد شدهاند هم ۴ میلیون و۳۲۴هزار و۶۸نفر است که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با کاهش سه درصدی مواجه بوده است.

خبر جدید  سفر ۳۱ میلیون و۵۲۷ هزار زائر به مشهد در ۱۱ ماهه اول سال جاری

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در خصوص آمار ورود زائران و مسافران در این مدت به مشهد بیان کرد: از تاریخ ۲۵ اسفند سالگذشته تا دوم فروردین سال جاری دو میلیون و۹۹۷هزار و۳۹۱نفر به این کلانشهر وارد شدهاند که در مقایسه با سال گذشته،۱٫۹درصد افزایش دارد.

فروزان مطرح کرد:۲۶۳هزار و۷۳ نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جادهای و عمومی به مشهد وارد شدهاند که در مقایسه با سال قبل، ۲٫۶ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی متذکر شد:۱۴۶هزار و۶۳نفر از این افراد نیز با قطار به مشهد سفر کردهاند که با رشد۲٫۲درصدی همراه بوده است.

خبر جدید  پیش بینی افزایش۸ درصدی سفر زائران به مشهد در نوروز ۹۸

فروزان، آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاهها به مشهد وارد شدهاند را نیز۷۶هزار و۷۵۹نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در مقایسه با سال گذشته۱۷درصد کاهش دارد.

وی توضیح داد: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود در روزهای ۲۵ اسفند سال گذشته تا دوم فروردین سال جدید به مشهد آمدهاند نیز ۲میلیون و۵۱۱هزار و۴۹۶نفر هستند که این میزان در مقایسه با سال گذشته رشد۳٫۱درصدی دارد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *