اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ورود دادستان کاشمر به موضوع گم شدن دکل‌های روشنایی استادیوم آزادی

ورود دادستان کاشمر به موضوع گم شدن دکل‌های روشنایی استادیوم آزادی

پس از این‌که خبری مبنی بر گم شدن دکل‌های برق استادیوم آزادی کاشمر، مخاطبان زیادی با ارسال پیامک‌ خواستار پیگیری این موضوع شدند. در همین خصوص خبرنگار ایسنا به سراغ دادستان کاشمر به عنوان مدعی‌العموم رفت که وی خبر از پیگیری دکل‌های روشنایی استادیوم آزادی کاشمر را تایید کرد.

غلامرضا طالعی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که «این برای اولین بار است که مسئول اداره ورزش و جوانان کاشمر چنین موضوعی را مطرح می‌کند»، افزود: بیان کردن مطالبی این چنینی در رسانه ها مبنی براین‌که چون تاکنون نیروهای قضایی و امنیتی در این خصوص سوالی نکرده‌اند، موضوع دکل های روشنایی استادیوم را پیگیری نکرده‌ام درست نیست.

وی با اشاره به این‌که «بیان چنین مطالبی نشانه ضعف مدیریت یک مجموعه ورزشی است»، افزود: این نشان می‌دهد این فرد مدیریتی نسبت به مجموعه خود ندارد.

خبر جدید  زلزله ای به بزرگی ۴ ریشتر جاسک در هرمزگان را لرزاند

وی با بیان این‌که «عنوان کردن چنین مطالبی نشان می‌دهد که این مدیر هیچ آگاهی از قوانین و مقررات و حیطه وظایف خود ندارد»، تصریح کرد: وقتی یک مدیری مسئولیت اداره‌ای را متقبل می‌شود باید امور آن مجموعه از جمله ورزشکاران و فضاهای فیزیکی خود را به خوبی مدیریت و تدبیر کند.

دادستان کاشمر با اعلام این‌که «تاکنون موضوع دکل‌های روشنایی در هیچ کجا مطرح نشده است»، افزود: اگر دکل‌هایی به اصطلاح گم شده مدیر مجموعه موظف بود به دستگاه قضایی اطلاع دهد و پیگیر باشد.

خبر جدید  ظرف 48 ساعت باید لیست کامل گیرندگان ارز دولتی تحویل داده شود

وی با اشاره به این‌که «براساس پیگیری‌های انجام شده مانند اینکه اختلافاتی داشته‌اند که اگر بوده باید هرچه سریع‌تر رفع شود اما هنوز اطلاع دقیقی از اصل موضوع نداریم»، بیان کرد: اولین وظیفه مدیر اداره ورزش و جوانان این بوده که با مسئولان خود در اداره کل هماهنگ بوده و اگر سرقت شده به دستگاه‌های مربوطه اطلاع‌رسانی می‌کردند.

وی با بیان این‌که «به جد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد»، افزود: اگر در زمان قبول مسئولیت اگر این دکل‌ها نبوده باید مدیریت پیگیر می‌بودند.

دادستان کاشمر با اعلام این‌که «گزارش این موضوع  برعهده رئیس اداره ورزش و جوانان بوده است»، گفت: حتی این‌که چرا تاکنون گزارش نکرده‌اند ممکن است تخلف و چه بسا جرم باشد که باید بررسی شود.

خبر جدید  دشمن با جذب نخبگان به دنبال نفوذ به خاکریز انقلاب اسلامی است

وی با اشاره به این‌که «رئیس اداره ورزش و جوانان باید مستندات لازم را گردآوری کرده و به ما و مسئولان استان ارائه دهند»، بیان کرد: هر مسئول باید آگاهی لازم را از مجموعه خود داشته باشد.

وی با بیان این‌که «پیگیر این موضوع خواهیم بود و اولین کسی که در صدر این موضوع قرار دارد خود مدیر اداره ورزش و جوانان است»، افزود: حتی اگر مدیر این مجموعه مستندات لازم را ارائه ندهند خود ما پیگیر دکل های روشنایی استادیوم آزادی خواهیم بود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *