اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

وزیر تعاون: مهربانی و خوشرویی از نیازهای مهم جامعه است

وزیر تعاون: مهربانی و خوشرویی از نیازهای مهم جامعه است

محمد شریعتمداری پنجشنبه شب در دومین جشنواره خوشرویی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در مشهد افزود: خوشرویی و مهربانی در اسلام مورد تاکید قرار گرفته است. حضرت امام هشتم (ع) نه تنها نسبت به انسانها بلکه نسبت به حیوانات هم مهربان بود و حضرت امام علی(ع) هم یکی از ویژگی های مومنان را خوشرویی و خوش خلقی معرفی کرده است.
وی با بیان اینکه روزانه یک میلیون مراجعه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و زیر مجموعه های آن انجام می شود افزود: هر لبخند و مهربانی در برخورد با این جمعیت عظیم اثرگذار است و نقش مهمی در رشد و تعالی فرهنگی دارد و اعتماد عمومی را افزایش می دهد.
وی اظهار داشت: اگر هدف سیاستهای اجتماعی افزایش سطح رفاه عمومی است، یکی از مهمترین محورها در این خصوص خشنودی و رضایت مردم است که با مهربانی و با کرامت رفتار کردن به دست می آید.
شریعتمداری گفت: کنش داوطلبانه بخشی از اقتصاد کشورهاست و مهربانی یکی از این کنشها است لذا باید در ترویج و توسعه این کنش تلاش کنیم.
دومین جشنواره، مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی با حضور ۶۰۰ نفر در تالار ابن هیثم دانشگاه فرهنگیان در مشهد برگزار شد.
در این مراسم بیمارستان ۱۷ شهریور و پلی کلینیک بلال حبشی مشهد و پلی کلینیک تخصصی نیشابور به عنوان مراکز برتر در موضوع خوشرویی لوح تقدیر دریافت کردند.
۷۵۰۷ / ۶۰۵۳

خبر جدید  نظام تست زنی موجب کورکردن استعدادها شده است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *