اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه تربت حیدریه را افتتاح کرد

وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه تربت حیدریه را افتتاح کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در این مراسم گفت: برای ساخت این ورزشگاه که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار آغاز شد در مجموع ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه صورت گرفت.
سید حمیدرضا امینی افزود: به همت نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس تنها برای اجرای تارتان پیست دو و میدانی این طرح ۱۵ میلیارد ریال هزینه شد که در سطح خراسان رضوی بی نظیر و زمین دو و میدانی آن به طول ۴۰۰ متر در هشت خط قابل استفاده ورزشکاران است.
وی ادامه داد: ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه همچنین با جایگاه خبرنگاران، جایگاه میهمان ویژه، اتاق آزمایش دوپینگ، سونای خشک، اتاق ماساژ، رختکن مجزا و محوطه پارکینگ به مساحت ۱۵ هزار مترمربع گنجایش نزدیک به ۶۰۰ دستگاه خودرو را دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه همچنین گفت: در عین حال به دلیل کمبود منابع آبی و تداوم پدیده خشکسالی زمین چمن این ورزشگاه مصنوعی است.
وزیر ورزش و جوانان صبح امروز پیش از ورود به تربت حیدریه، وارد شهرستان زاوه شد و از زمین چمن ورزشگاه آن بازدید کرد. ۳۲ باشگاه ورزشی در تربت حیدریه فعالند که هفت باشگاه آن مختص بانوان است. شمار بیمه شدگان ورزشی این شهرستان نیز چهار هزار و ۶۷۰ نفر است. همچنین در تربت حیدریه ۱۰ هزار ورزشکار در قالب ۴۰ هیات ورزشی فعالیت دارند. مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.
۷۰۷۹/۶۱۲۱/۱۸۵۸

خبر جدید  49 میلیارد تسهیلات به مددجویان کمیته امداد تربت حیدریه پرداخت شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *