اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

وظیفه شیعیان در عصر حاضر ابلاغ پیام فاطمیه به سراسر جهان است

وظیفه شیعیان در عصر حاضر ابلاغ پیام فاطمیه به سراسر جهان است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی در پیامی به سوگواری نگین شکسته که پنجشنبه شب با حضور وزیر اطلاعات در مشهد برگزار شد بر ابلاغ پیام فاطمیه به جهانیان تاکید کرد.
در این پیام آمده است:  ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزاهرا(س) را به محضر مقدس حضرت بقیة الله اعظم  و دوستداران و خادمان با اخلاص دربار فاطمی تسلیت عرض می کنم.

مشهد که بزرگترین پایگاه معنوی ایران و قبله آمال شیعیان جهان و مطاف فرشتگان مقرب خداوند است در اقامه مجالس سوگواری و ذکر فضائل اهل بیت (ع) و عرض ادب و توسل به ساحت مقدس بانوی بزرگ جهان بشریت همیشه موفق و موید بوده و الگو سایر شهرهای مذهبی می باشد. افتخار بزرگی که این شهر مقدس دارد، برپایی سوگواری نگین شکسته و انجام مراسم ویژه عزاداری فاطمیه است.این مراسم با شکوه پرتویی از تعظیم شعاعر مقدس الهی است که افتخار برگزاری آن نصیب شما خادمان و چاکران آستان فرشته پاسبان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) شده است.

خبر جدید  توسعه و اشتغال روستایی باید اولویت اول مدیران باشد

وظیفه بزرگ شیعیان در عصر حاضر، ابلاغ پیام فاطمیه به سراسر جهان می باشد و نباید آن را منحصر به یک شهر یا کشور دانست.

پیام فاطمیه، پیام رحمت و مودت و دوستی و درس خدا شناسی و توحید و رهبری صالح برای تمام جهان است. فاطمیه حماسه ای بزرگ برای کمک به مظلوم و دشمنی با ظالم و ستمگران است.فاطمیه نه یک روز و نه یک ماه و یک سال است بلکه یک تاریخ است. تاریخ رهبری امام معصوم و انسان کامل و تقرب به خداوند متعال و کسب فضائل و مکارم اخلاق است.فاطمیه یک غدیر است، فاطمیه شب قدر است، فاطمیه عاشورا است و در یک کلام فاطمیه، انتظار حکومت واحد الهی و رهبری قطب عالم امکان، حضرت مهدی (عج)، است.

خبر جدید  رژه نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس در چناران

انشالله تعالی دوستان اهل بیت (ع) با اقامه مجالس فاطمی، راه وروش حضرت صدیقه طاهره (س) را دنبال کرده و بانوان مسلمان ما با حفظ حجاب در تمامی زندگی آن حضرت را الگو و سر مشق خود قرار دهند و قلب مقدس حضرت بقیة الله اعظم از خود خشنود کنند.

خبر جدید  مهمانی ۴۵ لاله خونین اهل سنت خراسان جنوبی 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *