اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

وظیفه ما در حال حاضر تقویت باور‌های اسلامی، انقلابی و جهادی مردم است

وظیفه ما در حال حاضر تقویت باور‌های اسلامی، انقلابی و جهادی مردم است

فرمانده سپاه ناحیه مقداد مشهد با اشاره به اینکه دشمن از طریق فضای مجازی و جنگ روانی احساسات پاک و مؤمنانه مردم را نشانه گرفته است، تاکید کرد: وظیفه ما در حال حاضر تقویت باور‌های اسلامی، انقلابی و جهادی مردم است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ سرهنگ پاسدار ترشیزی در مراسم تجلیل از هادیان سیاسی سپاه ناحیه مقداد مشهد که به همت مجموعه سیاسی دفتر نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه برگزار شد، ضمن تبریک جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سخنانی از زحمات بی دریغ هادیان سیاسی در بصیرت افزایی و روشنگری مردم و بسیجیان تقدیر کرد.

خبر جدید  تحقق منشور حقوق شهروندی اولویت کاری فرمانداران قرار گیرد

وی گفت: شبکه گسترده هادیان سیاسی در بدنه سپاه و بسیج بسیار مؤثر هستند و پس از قضایای فتنه سال ۱۳۷۸ به صورت منسجم‌تر و کارآمد‌تر ورود پیدا کرده اند.

ترشیزی در ادامه افزود: با وجود اینکه انقلاب‌های مخملی در چند کشور نتیجه داد، اما با همت جوانان ولایتی و نقش شما هادیان سیاسی در عرصه‌های مختلف در جمع جوانان، دانشجویان و بسیجیان روشنگری بوجود آمد و شما نقش مؤثری ایفا کردید.

خبر جدید  دستگیری سارق حرفه‌ای منازل روستایی با ۲۰ فقره سرقت در کاشمر

 

وی در پایان تاکید کرد: وظیفه ما در حال حاضر تقویت باور‌های اسلامی، انقلابی و جهادی مردم است چرا که دشمن از طریق فضای مجازی و جنگ روانی احساسات پاک و مؤمنانه مردم را نشانه گرفته است. 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *