اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ویژه برنامه‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد

ویژه برنامه‌های دهه فجر در استان خراسان رضوی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجتالاسلام محمدسلطانیدر جمع خبرنگاران با اشاره به ویژه برنامههای ۴۰ سالگی انقلاب در خراسان رضوی اظهار داشت: کارگروههای متعددی برای برگزاری بهتر جشنهای ایام الله دهه فجر در خراسان رضوی از تیرماه امسال فعال شده و برنامههای امسال متناسب با ایام فاطمیه برگزار میشود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد:برگزاری مسابقات قرآنی و برنامههای مذهبی، دیدار با خانواده معظم شهدا،برگزاری مراسم چلهنشینی با شهدا و تهیه زندگینامه تعداد ۱۷۳ شهید انقلاب اسلامی بخشی از برنامههای این ایام است.

سلطانی گفت: همچنین برگزاری جشن چهلچراغ با حضور ۳۰۰۰ نفر از کارگران استان و سفر به مناطق مرزی واهدای بسته حمایتی به خانوادههای محروم حاشیه شهر و برگزاری مسابقات ورزشی و جشنواره فیلم فجر بخش دیگری از برنامههای این ایام است.

خبر جدید  تجهیزات گران‌قیمت مهم‌ترین دغدغه هاکی‌بازان خراسان رضوی است

وی خاطرنشان کرد:۲۰۰۰ ستاد در سطح استان در این ایام در مناطق مختلف فعال خواهد بود و ۱۷۰۰ مسجد و ۸۰۰ مدرسه نیز در این ایام فعال هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: مراسم آغازین دهه فجر امسال نیز مطابق سالهای گذشته در روز ۱۲ بهمنماه در عرصه میدان شهدای مشهد مقدس و از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز میشود. در این مراسم استاندار خراسان رضوی سخنرانی خواهد کرد و رژه موتوری نیز از فرودگاه مشهد برگزار میشود.

خبر جدید  آیین پایانی شب‌های شعر چلچراغ در مشهدمقدس برگزار شد

سلطانی با اشاره به برگزاری ویژه برنامههایی در حرم منور رضوی عنوان کرد: مراسم گلبانگ مدارس نیز به دلیل تقارن ۱۲ بهمن ماه با جمعه به ۱۳ بهمنماه موکول شده است؛ عطرافشانی مزار شهدا وبرگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی روستایی و عشایری بخش دیگری از برنامههایی است که برای این ایام تدارک دیده شده است.

خبر جدید  کمک‌های دارویی و درمانی آستان قدس رضوی برای سیل‌زدگان گلستان ارسال شد

وی افزود: همچنین قرار است در این ایام،۱۸۰۳ پروژه با اعتبار ۲۵ هزار و ۴۷۴ میلیارد ریال به بهره برداری برسد که ۲۰۶ مورد از این پروژهها مربوط به شهرستان مشهد است؛ همچنین ۴۴۳ عنوان برنامه ویژه بانوان برای این ایام در حوزههای مختلف در سطح استان تدارک دیده شده است.

سلطانی تاکید کرد:مراسم راهپیمایی یومالله ۲۲ بهمن امسال نیز در مشهد از ساعت ۸,۳۰ صبحاز میدان ۱۵ خرداد به طرف حرم مطهر رضوی برگزارو در پایان مراسم راهپیمایی تولیت آستان قدس رضوی سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *