اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ویژه برنامه‌های سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم رضوی تشریح شد

ویژه برنامه‌های سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم رضوی تشریح شد
ویژه برنامههای سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم رضوی تشریح شدبه گزارش ایکنا از خراسان رضو و به نقل از آستان نیوز ویژه برنامههای شهادت اُمابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) به روایت ۹۵ در روزهای جمعه و شنبه به صورت شبانهروزی در حرم رضوی برگزار میشود.
مراسمهای شب و شام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت ۱۷٫۳۰ تا ۲۰ در رواق امام خمینی(ره) برگزار میشود و در این برنامهها حجتالاسلام محمدجواد حاجعلیاکبری و آیتالله سیداحمد خاتمی پیرامون موضوعات سبک زندگی فاطمی و شاخصههای رفتاری زنان فاطمی به ایراد سخن میپردازند.
مراسم عزاداری و سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت ۹٫۳۰ تا ۱۳ روز شنبه در رواق امام خمینی(ره) برگزار میشود و در این مراسم آیتالله سیداحمد علمالهدی، امام جمعه مشهد، پیرامون موضوع ابعاد شخصیتی و ارزشها و آرمانهای حضرت فاطمه زهرا(س) سخنرانی میکند.
در این ویژهبرنامهها افزون به روضه خوانی آیتالله علمالهدی مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) چون امیر عارف و مهدی سلحشور به مدیحهسرایی و روضهخوانی میپردازند.
همچنین در دیگر رواقها نیز برنامه عزاداری و سخنرانی دایر است و همچنین برنامه حلقههای معرفت با موضوع سبک زندگی فاطمی به صورت شبانهروزی برگزار میشود.
انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.ir

خبر جدید  رونق اقتصاد دانش‌بنیان در دست سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *