اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پایان پیکارهای پهلوانی کشتی باچوخه در جغتای

پایان پیکارهای پهلوانی کشتی باچوخه در جغتای

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،رئیس اداره ورزش و جوانان جغتای گفت: در این پایان پیکارهای پهلوانی کشتی باچوخه در جغتایمسابقات ۱۸۰ کشتی گیر از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، تهران، البرز، گلستان و لرستان در حضور بیش از سه هزار تماشاگر در گود کشتی مرحوم ججو شهر ریواده عبدل آباد شهرستان جغتای با هم به رقابت پرداختند.
علی یزدی افزود: این مسابقات در پنج وزن ۶۶ کیلو گرم، ۷۴ کیلو گرم، ۸۴ کیلو گرم، ۹۶ کیلو گرم و به اضافه ۹۶ کیلو گرم برگزار شد
وی گفت : در وزن ۶۶ کیلو گرم حسن موسی زاده و مجتبی اسکندری از قوچان و سعید رامشک از اسفراین و در وزن ۷۴ کیلو گرم علی مردانی از جوین، علی عباسی از اسفراین و احمد حسنلو از قوچان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
يزدي افزود : در وزن ۸۴ کیلو گرم نیز امید تیزتک از قوچان، حسین دامن افشان از فریمان و مسعود قوی بازو از درگز و در وزن ۹۶ کیلو گرم محمد تیموری از تربت جام، مهران حسن زاده از مرزبانی و علی اکبر محمود آبادی از نیشابور به ترتیب اول تا سوم شدند.
وي گفت : در وزن به اضافه ۹۶ کیلوگرم نیز امین جعفر زاده از چناران، احمد میرزاپور از تیم ریواده جغتای و سعید حسینی از مشهد به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
يزدي افزود : به چوخه کاران اول تا سوم هر وزن به ترتیب ۳۰ میلیون ریال،۲۰ میلیون ریال و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  اجتماع عظیم جوادیون در مشهد برگزار می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *