اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پدیده شهر خودرو- استقلال خوزستان؛ شاگردان یحیی برای صدرنشینی استارت می‌زنند

پدیده شهر خودرو- استقلال خوزستان؛ شاگردان یحیی برای صدرنشینی استارت می‌زنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، رقابتهای هفته هفدهم لیگ برتر باشگاههای کشور امروز با برگزاری چند دیدار در شهرهای مختلف کشور دنبال میشود و تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در دومین دیدار خود در نیم فصل دوم این رقابتها از ساعت ۱۵:۱۵ به مصاف قعرنشین لیگ برتر باشگاههای کشور یعنی استقلال خوزستان میرود.

پدیده شهر خودرو نیم فصل دوم را نیز از نظر نتیجه گیری با شرایطی مشابه نیم فصل نخست آغاز کرد و در دیدار نخست خود مقابل پرسپولیس شکست خورد و امیدوار است امروز نیز مقابل استقلال خوزستان نتیجهای مشابه نیم فصل نخست به دست آورد و با برتری مقابل این تیم، دوباره روی غلتک بیفتد.

پدیده در حال حاضر ۳۱ امتیازی است و استقلال خوزستان هم ۶ امتیازی است و شاید روی کاغذ برتری تیم سوم جدول مقابل تیم قعرنشین کار سختی نباشد اما تجربه نشان داده نیم فصل دوم رقابتها نتایجش اصلا از قبل مشخص نیست؛ استقلال خوزستان باید در تمامی دیدارهای خود به صورت انتحاری بازی کند تا شاید کورسورهای امید خود برای باقی ماندن در لیگ برتر را از همین ابتدای نیم فصل دوم بیشتر کند.

خبر جدید  گرما در خراسان رضوی رکورد زد؛ ثبت دمای ۵۲ درجه در استان

پدیده شهر خودرو اما به دنبال این است که نتایج درخشان خود را در نیم فصل نخست این رقابتها بار دیگر تکرار کند و امسال را قطعا در میان تیمهای بالانشین جدول پشت سر بگذارد.

گلمحمدی سرمربی این تیم اما در هفتههای اخیر به ویژه از کمبود زمین تمرینی مناسب در مشهد گلایه کرده بود و حتی عنوان کرده بود به همین دلیل مجبور هستیم هرازچندگاهی تمرینات خود را در تهران دنبال کنیم.

خبر جدید  خراسان رضوی| ۱۵۰ باب خانه در روداب و داورزن در اثر سیلاب تخریب شدند

پدیده قطعا در دیدار امروزبازی راحتی ندارد اما امیدوار استبا حضور گسترده هواداران، بتواندبازی خوبی به نمایش بگذارد. اینک شرایط خوبی بر پدیده شهر خودرو حاکم است گرچه مقابل پرسپولیس شکست خوردهاند اما یحیی نشان داده به خوبی بلد است چگونهدوباره تیم را به شرایط پیش از دیدار با پرسپولیس برگرداند.

پدیده اما هنوز موفق نشده بازیکنان زیادی را به لیست خود اضافه کند؛ یحیی نیز در نشست دیروز خود عنوان کرد بازیکنی مانند منشا برای یک و نیم فصل طلب ۷۰۰ هزار دلار داشته است و ادامه دادهبازیکنانشدر نیمفصل نخست عملکرد خوبی داشتند و نباید رقم بازیکنان جدید با آنها تفاوت فاحشی داشته باشد.

خبر جدید  گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه آزاد در مشهد آغاز به‌کار کرد

اشکان خورشیدی، قاضی دیدار تیمهای پدیده شهرخودرو و استقلال خوزستان خواهد بود.علی میرزابیگی و محمد راهی، کمکهای وی خواهندبود و فرهاد فرهادپور نیز به عنوان داور چهارم، خورشیدی را در امر قضاوت یاری خواهد کرد.همچنین علی بای و کیوان محمدی، کمک داوران اضافی این دیدار هستند و عبود سنگاشکن وظیفه نظارت بر کار داوران را برعهده خواهدداشت.

دیدار تیمهای پدیده شهرخودرو و استقلال خوزستان، از ساعت ۱۵:۱۵ امروز، ۲۱ بهمنماه در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار خواهد شد و تماشای این دیدار برای تماشاچیان نیز رایگان اعلام شده است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *