اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

پرداخت ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رفع موانع تولید در گلستان

پرداخت ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رفع موانع تولید در گلستان

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمناف هاشمی صبح پنج شنبه در آیین افتتاح متمرکر و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغال‌زای گرگان اظهار کرد: در پنج سال فعالیت دولت تدبیر و امید پروژه های بزرگی آغاز شد اما عقب ماندگی های طولانی مدت گلستان باعث شد رضایتمندی بالایی را شاهد نباشیم.

وی با اشاره به این که تلاش داریم با تحرک بیشتر و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها عقب ماندگی های گذشته را جبران کنیم، افزود: ۱۰۰ پروژه محوری اقتصادی، عمرانی و … استان شناسایی شده است.

خبر جدید  صادرات یک میلیون و 519 هزار تن کالا از گمرک دوغارون

استاندار گلستان با بیان این که ۲۰ پروژه مهم و محوری از بین این ۱۰۰ پروژه انتخاب و به سرانجام رسیدن آن ها در دستور کار قرار گرفته است، به برخی از این پروژه ها مانند راه آهن گرگان- مشهد، برقی کردن راه آهن اینچه برون – گرمسار، آشوزاده و … اشاره و بیان کرد: برخی از این پروژه ها به انتها رسیده و در مرحله اقدام است و برخی در حال پیگیری است.

خبر جدید  امیر پوردستان: کلیه اقدامات دشمن رصد می شود

آغاز ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی

هاشمی از آغاز اجرایی هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در گلستان خبر داد و گفت: در هفته دولت امسال ۹۴۰ میلیارد تومان پروژه در ۱۴ شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان این که گلستان رتبه نخست جذب تسهیلات روستایی را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: گلستان با پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات روستایی رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  شبکه خادم‌یاران خانواده شهدا در کشور راه‌اندازی می‌شود‌

استاندار گلستان اصافه کرد: تاکنون هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رفع موانع تولید در گلستان پرداخت شده و در این حوزه رتبه چهارم و پنجم کشور را کسب کرده ایم.

هاشمی از هدف گذاری برای ایجاد ۳۰ هزار شغل در گلستان خبر داد و خاطرنشان کرد: تلاش داریم با ایجاد اشتغال بخشی از عقب ماندگی ها به ویژه در شرق استان را جبران کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *