اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

پرداخت ۲۴میلیاردتومان تسهیلات به طرح های اشتغال خانگی خراسان رضوی

پرداخت ۲۴میلیاردتومان تسهیلات به طرح های اشتغال خانگی خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رشیدیان بعدازظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و اقتصاد خراسان رضوی اظهار کرد: رقم تسهیلات مصوب مربوط به مشاغل خانگی استان ۵۴۰ میلیارد ریال است اما میزان تسهیلات پرداختی تا کنون  ۲۴۰ میلیارد ریال بوده است.

وی افزود: با این وجود هنوز اختصاص این تسهیلات به  ۵۰ درصد نرسیده است  و اگر اشکال در آمار است باید سریعتر اصلاح شود و اگر مشکل در عملکردهاست باید میزان تسهیلات پرداختی به میزان مناسبی برسد.

خبر جدید  ارتش برای ایجاد پادگان های آموزشی برنامه های ویژه ای دارد

نماینده ارشد دولت در خراسان رضوی در خصوص عدم مشارکت برخی بانک ها در اختصاص تسهیلات نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی تاکید کرد : سهمیه تعیین شده برای استان ابلاغی است و همه بانک ها موظف به عمل به آن هستند و سه بانکی که توجه به این امر نداشته اند باید نسبت به پیگیری موضوع و رفع موانع اقدام کنند.

خبر جدید  هفته دولت در خراسان رضوی با شعار شفافیت، پاسخگویی و کارآمد

استاندار خراسان رضوی در ادامه با اشاره به سرمایه گذاری خارجی در استان گفت: از ابتدای سال ۲۵ طرح سرمایه گذاری در استان با ۵۸۰ میلیون دلار در استان مصوب شده است .

رشیدیان با اشاره به لزوم استفاده واحدهای تولیدی از دانش آموختگان دانشگاه ها گفت: اعلام و تاکید کرده ایم واحدهایی که در طرح کارورزی همکاری و مشارکت نکنند در بحث مالیات انتظار همراهی نداشته باشند .

خبر جدید  کشف محموله مشروبات الکلی در مشهد

وی با اشاره به ایجاد اشتغال توسط نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی گفت:کمیته امداد در نیمه اول امسال پنج هزار و ۶۰۰ اشتغال ایجاد کرده و بهزیستی نیز باید عملکرد خود را در این حوزه را افزایش دهد.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *