اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پرداخت ۱۰۰ درصد غرامت بخش زراعت، دام و طیور

پرداخت ۱۰۰ درصد غرامت بخش زراعت، دام و طیور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر گروه خدمات بیمه محصولات بانک کشاورزی خراسان رضوی گفت: بر اینپرداخت 100 درصد غرامت بخش زراعت، دام و طیور اساس پرداخت غرامت سال زراعی ۹۷-۹۶ بخش زراعت، دام و طیور خراسان رضوی به میزان ۱۸۰ میلیارد ریال محقق شد.

محمودرضا فرزانه افزود: سایر غرامت های باقی مانده مربوط به بخش باغ های خراسان رضوی نیز به میزان حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در مسیر پرداخت است.

خبر جدید  صعود کوهنورد فریمانی به بام ترکیه

مدیر گروه خدمات بیمه محصولات بانک کشاورزی همچنین گفت: محدودیت های اعتباری صندوق بیمه کشاورزی برطرف شده و غرامت زارعان با سرعت پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه سال زراعی ۹۸-۹۷ شرایط استثنائی برای تعرفه های بیمه کشاورزی در استان اعلام شده است، افزود: شهرستانی شدن تعرفه ها و متناسب شدن با خطرپذیری هر منطقه، مبالغ حق بیمه را در برخی از شهرستان ها تا ۸۰ درصد نسبت به پارسال کاهش داده است.

خبر جدید  بیانیه تولیت‌های آستان‌های مقدس ایران

او ادامه داد: حذف پوشش و درصد مربوط به پیشرفت عملیات زراعی نیز مبالغ غرامت را در سال زراعی جدید و در صورت بروز خسارت مشابه تا سه برابر افزایش می دهد.

فرزانه گفت: با توجه به تمدید مهلت بیمه گری تا پایان دی ماه جاری، از تولیدکنندگان بخش کشاورزی دعوت می شود تا قبل از وقوع هرگونه خسارت منجر به توقف عملیات بیمه گری، برای پوشش بیمه ای محصولات خود اقدام کنند.

خبر جدید  پیدا شدن کودک 4 ساله در بردسکن بواسطه فضای مجازی

درآمد سالانه بخش کشاورزی خراسان رضوی ۱۳ هزار و ۲۲۳ میلیارد تومان است.

۳۶۳ هزار بهره بردار در بخش کشاورزی این استان فعالیت دارند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *