اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پرداخت ۷۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف

پرداخت ۷۰  هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، سعید معادی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه افزود: این تسهیلات برایپرداخت 70  هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخشهای مختلف ۱۱۱ هزار پرونده بود و پیش بینی ها برای پرداخت این تسهیلات تا پایان سال ۹۷ بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال است.

وی گفت: در حال رایزنی بین دولت و مجلس هستیم و امیدواریم تا آخر امسال سرمایه خود را به این رقم برسانیم..

مشاور مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به فعالیت های انجام شده این بانک گفت: مجموع تسهیلات پرداختی این بانک از سال ۸۸ تا اواخر بهمن امسال بیش از ۲۸۶ هزار میلیارد ریال برای یک میلیون پرونده بود.

خبر جدید  انتقال "پدیده" به بخش خصوصی همچنان در بلاتکلیفی

معادی افزود: پرونده های تسهیلات اعتباری شامل صنایع ، مسکن و عمران، کشاورزی ، صنعت و معدن است که بخش صنعت و معدن با اختصاص ۴۰ درصد تسهیلات در قالب ۱۳۹ هزار پرونده به مبلغ ۸۵ هزار میلیارد ریال رتبه اول و مسکن و عمران با ۵۲هزار پرونده و ۱۲ هزار میلیارد ریال ۶ درصد اعتبارت را به خود اختصاص داده است.

وی گفت: در سال ۹۷ نیز بخش صنعت و معدن با بیش از ۲۹ هزار پرونده به مبلغ ۲۵ هزار میلیارد ریال ۵۱ درصد تسهیلات را به دست آورده است.

خبر جدید  ارائه بسته حمایتی دولت در مرکز ناباروری میلاد مشهد

مشاور مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: بانک توسعه تعاون از پارسال عاملیت دو طرح ملی بزرگ را در حوزه اشتغال روستایی و فراگیر داشته و موفقترین بانک کشور در حوزه اشتغال روستایی با رقم تسهیلات ۱۵ هزار میلیارد ریال بوده که ۳۴ هزار اشتغال جدید ایجاد کرده است.

معادی با بیان این که ۸۲ درصد سهم این بانک در وام ازدواج پرداخت شده است گفت: از ابتدای امسال تاکنون هزارو ۸۲ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به زوجهای جوان پرداخت شده است و ۱۸ درصد مابقی نیز تا پایان امسال به زوجین متقاضی دریافت وام ازدواج اعطا خواهد شد.

خبر جدید  83 درصد متقاضیان در خراسان رضوی وام ازدواج دریافت کردند

مدیر امور حقوقی بانک توسعه تعاون هم گفت: در حوزه کشاورزی حوادث و بلایای طبیعی و غیرطبیعی تسهیلات ۲۰۰ هزار میلیارد ریالی به میزان خسارات تحمیلی به هر استان و شهرستان اعطا میشود.

پرویز اسدی، افزود: حوزه درمان، ارائه تسهیلات ویژه به جامعه دانشگاهی و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی از طرحهای این بانک است.

بانک توسعه تعاون از سال ۶۸ فعالیت خود را در قالب صندوق توسعه تعاون آغاز کرده است و هم اکنون ۴۵۰ شعبه در کشور دارد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *