اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پرونده پردیسبان بیش از ۸ هزار سهام دار شاکی دارد

پرونده پردیسبان بیش از ۸ هزار سهام دار شاکی دارد

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی صادقی ظهر سه شنبه دراولین جلسه دادگاه رسیدگی به جرایم اخلال گران در نظام اقتصادی کشور در مشهد اظهارکرد: تمامی اقدامات در رسیدگی به پرونده های اقتصادی با هدف پیشگیری از وقوع مجدد جرایم و دفاع از حقوق عامه و گسترش عدالت انجام می شود.

وی با اشاره به پرورنده پردیسبان افزود:در برآوردهای اولیه حداقل حدود ۸ هزار نفر سهامدار در این پرونده وجود دارد که برخی از این افراد خود نماینده تعداد دیگری از سهامداران و شکات هستند.

خبر جدید  باید با داشتن یک نقشه راه مناسب فضای مجازی را مدیریت کنیم

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی تصریح کرد: اتهام ۵ متهم این پرونده مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور به قصد مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به دلیلتبلیغات گمراه کننده و اغوا گرانه از طریق رسانه ها برخی سهامدار این مجموعه شده و به دنبال معجزه اقتصادی بودند.

صادقی گفت: متأسفانه در شرایط فعلی کشور عده ایافراد سودجو و قانون شکن با تبلیغات فریبنده، ضمن اقدام علیه سیاست های نظامجمع زیادی از مردم را دچار مشکل می کنند.

خبر جدید  تقدیر استاندار از مدیرکل کار استان خراسان رضوی

وی اظهارکرد: مسئولان شرکت پردیسبان با دادن قول پرداخت سودهای غیرمتعارف و اغوا کننده و عدم انجام تعهدات خود، موجبات ایجاد مشکلات فراوان برای مردم در شهرهای مختلف را فراهم آوردند و با وجود تذکرات داده شده این افراد بجز یک مورد آنهم به صورت غیرمؤثر از فرصت های ارائه شده در جهت تأمین حقوق سرمایه گذاران استفاده نکرده و ضمناً به اقدامات غیرقانونی خود نیز ادامه دادند.

خبر جدید  صهیونیست ها با هرگونه آزادی در منطقه مخالف اند/زندانی بخاطر نقاشی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی تاکید کرد:تاکنون نیز بارها از متهمان خواسته شد تا وضعیت مالی شرکت را شفاف اعلام نمایند که در این زمینه نیز متأسفانه همکاری صورت نگرفت.

صادق بیان کرد:خواستار رسیدگی دقیق دادگاه به اتهامات مطرح شده در کیفرخواست، بازگشت اموال شکات، جبران خسارت های مادی و معنوی وارده به شکات و اعمال مجازات بازدارنده قانونی برای متهامن پرونده هستیم.

کد خبر ۴۵۴۰۴۵۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *