اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

پلمب ۳۶ مرکز تهیه و توزیع مواد مخدر در مشهد

پلمب ۳۶ مرکز تهیه و توزیع مواد مخدر در مشهد

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از پلمب ۳۶ مرکز توزیع کننده مواد مخدر در مشهد خبر داد.

‌به گزارش ایسنا- ‌مهدی خدابخشی اظهار کرد: روز گذشته تعداد ۳۶ مرکز تهیه و توزیع مواد مخدر که طی ماه های گذشته توسط منابع خبری و اطلاعاتی پلیس و بسیج در منطقه شهرک شهید رجایی شناسایی شده بود طی هماهنگی‌های انجام شده و نیز اخطارهای متعدد قضایی پلمب شد.

وی با بیان اینکه «در این عملیات ماموران شرکت‌های خدماتی آب، برق و گاز شرکت داشتند»، افزود: طبق بررسی‌های انجام شده برخی از این مراکز افیونی برای دومین بار پلمب شده‌اند. همچنین در این عملیات چهارعمده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

خبر جدید  بی‌توجهی به جایگاه آب در برنامه توسعه ششم نگران‌کننده است

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد تصریح کرد: این عملیات با همکاری ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی، ماموران یگان امداد، نیروهای سپاه و بسیج ناحیه مسلم مشهد انجام شد.

همچنین بخشی‌محبی با اشاره به دستگیری دو نفر از فروشندگان هروئین در مشهد، گفت: این عملیات شب گذشته انجام شده و ماموران اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان ر‌ضوی طی اقدام اطلاعاتی خود یکی از عمده‌فروشان هروئین را که از ماه‌های گذشته در پی دستگیری وی بودند، در منطقه طرق مشهد شناسایی کردند. این سوداگر مرگ هنگامی که قرار بود با یک نفر دیگر محموله‌ای را معامله کند، دستگیر شد.

خبر جدید  منابر و هیئات مذهبی به تمییز اسلام ناب محمدی(ص) و اسلام امریکایی بپردازند

وی عنوان کرد: ماموران در این عملیات از دو متهم دستگیر شده مقدار ۶ کیلوهروئین را کشف کردند.

خدابخشی ادامه داد: پس از دستگیری این متهم ماموران به سراغ مخفیگاه وی رفتند که در بازرسی از این محل نیز مقدار یک کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شد.

انتهای پیامپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *