اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پلیس آمادگی تمرکززدایی ارائه خدمات را در مشهد دارد

پلیس آمادگی تمرکززدایی ارائه خدمات را در مشهد دارد

سردار کاظم تقوی روز دوشنبه با حضور در نشست شورای اسلامی شهر مشهد افزود: با تمرکززدایی خدمات از یک نقطه به سایر نقاط شهر نظیر خدمات صدور گذرنامه رضایتمندی مردم افزایش می یابد و از بار ترافیک در بخشهای خاصی از مشهد کاسته می شود.
وی در ادامه ۸۰ درصد ماموریتهای پلیس را در خراسان رضوی مربوط به کلانشهر مشهد ذکر و بیان کرد: بطور متوسط روزانه در این استان ۹ هزار تماس با پلیس ۱۱۰ ثبت می شود که افزون بر شش هزار مورد آن مربوط به مشهد است و چهار و ۸۰۰ مورد از این تماسها منجر به عملیات پلیسی می شود.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: پلیس همچنین امسال روزانه درگیر سه تجمع و فراخوان در سطح شهر مشهد بوده است ولی در اوج آن هیچ اتفاقی نیفتاد و موضوع به خوبی مدیریت شد.
وی همچنین گفت: آبان ماه گذشته در ابتدای فعالیتم در خراسان رضوی مردم در ارتباط گیری و تماس با پلیس با مشکل و معضل ۷۰ درصدی سختی تماس درگیر بودند اما پیگیریهای صورت گرفته هم اینک میزان سختی تماس با پلیس به ۱۰ درصد کاهش یافته است.
سردار تقوی افزود: همچنین طی این مدت میانگین حضور پلیس برای بررسی صحنه رخدادهای انتظامی از ۱۲ دقیقه به زیر ۱۰ دقیقه رسیده است.
وی همچنین به توقیف حدود سه هزار پلاک خودرو در مشهد اشاره و بیان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی بر اساس وظایفی که اخیرا به دوشش گذاشته شده مجبور است طبق اجراییه های محاکم دادگستری و نیز اداره ثبت اسناد پلاک خودروها را بر اساس خواسته افراد مختلف متوقف کند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی در ادامه به جمع آوری هزار معتاد متجاهر از سطح شهر مشهد طی روزهای اخیر اشاره و بیان کرد: ابتدای امسال چهره این کلانشهر از لحاظ وجود معتادان متجاهر مناسب نبود اما هم اینک با کمک شهرداری و شورای شهر مشهد اقدامات خوبی در پاکسازی سطح شهر از این معضل صورت گرفته است.
وی همچنین از رشد ۲۳ درصدی جرائم در مشهد و خراسان رضوی از ابتدای امسال تاکنون خبر و ادامه داد: ظرف سه ماه اخیر برخورد با جرائم مختلف از رشد ۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال برخوردار است.
سردار تقوی همچنین گفت: ورودیهای مشهد دچار مشکلات مختلف نظیر امور ترافیکی می باشد که زیبنده این کلانشهر نیست. مشهد سالانه پذیرای ۳۰ میلیون زائر و گردشگر است و این امر می طلبد از ورودیهای زیبا برخوردار باشد.
۷۵۰۵/۱۸۵۸

خبر جدید  حمایت از کالای ایرانی، به معنای همکاری بیشتر مردم و دولت است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *