اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به سردار سلیمانی

پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به سردار سلیمانی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،استاندار خراسان رضوی در پیامی دریافت نشان ذوالفقار از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله العالی ) را به سردار سلیمانی تبریک گفت.

در پیام علی رضا رزم حسینی به سردار حاج قاسم سلیمانی آمده است: امروز پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به سردار سلیمانی به مناسبت دریافت نشان ذوالفقار هم “ذوالفقار” و هم “حاج قاسم” فراتر از مرزهای جغرافیایی تکیه گاه مردم آزاده و مسلمان دنیا هستند.

ذوالفقار نه نام یک شمشیر و یک نشان که یک نهضت جهادی و نظام فکری مبتنی بر دفاع از اسلام و انقلاب، پرچم مبارزه با استکبار و پایمردی برای آزادگی انسان از یوغ ستم و ستمگران است.

استاندار خراسان رضوی افزوده است: ذوالفقار امروز بیرق امیدمظلومان و ستمدیدگان دنیاست که نشان افتخارش از سوی فرماندهی کل قوا ورهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) به سرداری اهدا شد که چهار دهه لباس رزم از تن در نیاورده و از جبهه ۸ ساله دفاع مقدس ایران تا امنیت فرا مرزی ایران اسلامی،مرهون جان بر کفی و تلاش مجاهدانه اوست.

علیرضا رزم حسینی در پیام خود آورده است: سردار سرافراز و فرمانده عزیز حاج قاسم سلیمانی اهدا نشان ذوالفقار به شما موجب شادی و افتخار خانواده شهدا،همرزمانتان و دوستدارانتان از ایران اسلامی تا آن سوی مرزهاست.

برادرتان علیرضا رزم حسینی


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بخش های مختلف سازمانی همیشه قدرت یافتگی و بالندگی خود را متاثر از آموزش و پرورش می دانند


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *