اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پیشرفت ایران بر پایه مردم سالاری دینی رقم خورده است

پیشرفت ایران بر پایه مردم سالاری دینی رقم خورده است

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی صبح جمعه در مراسم سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به ایران که در میدان شهدای مشهد برگزار شد اظهارکرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب یاد شهدای عالی مقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی می داریم و به خانواده محترم آنان درود می فرستم که با صبر خود موجب سربلندی این کشور شدند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران برخواسته از رای مردم است و در ۴۰ سال گذشته همه مسئولان چه مستقیم و چه غیر مستقیم توسط مردم انتخاب شده اند که این مهم پیش از انقلاب معناب نداشت و این کشور ۲۵۰۰ سال به صورتی پادشاهی و موروثی اداره می شد.

خبر جدید  معافیت گمرکی تجهیزات گردشگری خارجی در جهت تسهیل سرمایه‌گذاری

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: در حوزه سیاسیشعار «استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی» توسط مردم را سر داده شد وباید بگوییمامروز استقلال ما در دنیا هزینه دارد و دشمنان نمی خواهند و نمی گذارند این اتفاق مهم در ایران رخ دهد. جوانان کشور برای آشنا شدن با حقایق کتاب خاطرات علم را در نوکری رژیم شاه برای بیگانگانبخوانند.

رزم حسینی بیان کرد: کشور ما امروز در منطقه حرف اول را می زند و در حوزه فرهنگی دامنه نفوذ ایران افزایش یافته و به شکل جریان مقاومت در کشورهای منطقه جاری شده است.

وی گفت: امروز تمام اعضای شورای ها و نمایندگانمجلس توسط مردم انتخاب می شوند و بیشترین انتخابات در منطقه را ایران برگزار کرده که نشان دهنده مردم سالاری واقعی در این کشور است.جمهوری اسلامی ایران بر پایه جمهوریت و اسلامیت بنا نهاده شده و اگر امروز جایگاهی در دنیا داریم به این دلیلاست که مستقل و بر پایه مردم حرکت کردیم.

خبر جدید  تلاش جریان های قدرت و ثروت برای تغییر هویت مشهد

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: امیدواریم این موفقیت ها به برکت حضور جوانان در عرصه های مختلف استمرا داشته باشد و راه پدران خود را در مبارزات انقلاب و ۸سال دفاع مقدس ادامه دهند.

رزم حسینی خاطرنشان کرد: البته کاستی هایی نیز وجود دارد که آنها را قبول داریم اما ۴۰ سال است که دشمن تلاش می کند نگذارد این کشور پیشرفت کند و از هیچ توطئه ای در این مسیر فروگذار نکرده اند.

خبر جدید  نظم و انضباط و رعایت قوانین حداقل انتظار از خادمین حرم رضوی است

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم جمهوری اسلامی که هزینه های زیادی برای برپایی آن داده شده پایداربماند باید مدیریت جهادی همراه با عقلانیت و خلوص نیت داشته باشیم و مسئولان به مردم خاضعانه خدمت و آرمان های انقلاب را دنبال کنند.

استاندار خراسان رضوی گفت: تلاش می کنیم در دوره جدید مدیریتی به حوزهآب، اقتصاد، توانمندی جوامع محلی و اجرایالگوی موفق اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی با همکاری همه مردم توجه ویژه ای داشته باشیم.

کد خبر ۴۵۲۹۹۲۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *