اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

پیشگامی ورزشکاران خراسان رضوی درکسب مدال های جهانی حفظ شود

پیشگامی ورزشکاران خراسان رضوی درکسب مدال های جهانی حفظ شود

به گزارش خبرنگارمهر، علی‌رضا رزم حسینی پنج شنبه شب در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران جهانی و آسیایی خراسان رضوی در سال ۹۷ در محل تالار شهر مشهد اظهار کرد: امیدواریم پیشگامی ورزشکاران خراسانی در کسب مدال های جهانی و ملی همچنان حفظ شود و علاوه بر این، مدال های رنگین تری هم برای استان و کشور کسب کنند. وی افزود: اگر بخواهیم میزان توسعه یافتگی هر کشوری را ارزیابی کنیم، قطعاً موضوع سلامت و تندرستی جامعه، یکی از مهمترین شاخص ها خواهد بود چرا که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استاندار خراسان رضوی ادامه داد: به قهرمانانی که با همه محدودیت ها و محرومیت ها در حوزه تامین منابع و امکانات، موفق به کسب مدال شدند، تبریک می گویم. وی گفت: در حوزه تامین منابع مالی، اعتبارات خوبی به حوزه ورزش اختصاص داده شده است و در سال گذشته ۴۷ میلیارد تومان اعتبار از محل سهم ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان اختصاص یافت.
رزم حسینی تصریح کرد: امسال هم ۵۸ میلیارد تومان اعتبار از محل سهم مالیات بر ارزش افزوده برای حوزه ورزش و جوانان پیش بینی شده است که ۲۰ درصد آن به بخش جوانان و ۸۰ درصد هم به بخش ورزش قهرمانی اختصاص خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم افتخارآفرینی قهرمانان کشورمان هر روز افزایش داشته باشد و تلاش قهرمانان ورزشی در راستای اعتلای نام ایران اسلامی در کنار رشادت ها و جان فشانی های مدافعان حرم به ثبت برسد.مدافعان حرم حق بزرگی به گردن همه ما دارند.
  کد خبر ۴۶۵۸۱۱۵
منبع :: پیشگامی ورزشکاران خراسان رضوی درکسب مدال های جهانی حفظ شود

خبر جدید  توسعه و تعمیق ارتباطات میان فعالان تربیت دینی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *