اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

پیگیری برای حل مشکل دو کارخانه بزرگ دوچرخه سازی و کاشی قوچان

پیگیری برای حل مشکل دو کارخانه بزرگ دوچرخه سازی و کاشی قوچان

به گزارش خبرنگار مهر، هادی شوشتری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ایجاد منطقه اقتصادی قوچان در سطح کارشناسی وزرا، معاون اول رئیس جمهور و هیئت دولت طی شده است که برای تایید نهایی نیاز به تصویب مجلس دارد.

وی افزود : پروژه ایجاد پتروشیمی در قوچان نیز  به مراحل نهایی رسیده و موافقت اولیه آن اخذ شده و وزارت صنعت نیز با آن موافقت کرده است . این پروژه در ایجاد تحول اقتصادی شهرستان دارای اهمیت است.

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد در شرایط سالم قرار گرفت

نماینده مردم  قوچان در خصوص اقدامات انجام شده پروژه های شهرستان گفت: با پیگیری های نماینده شهرستان برخی از پروژه ها همانند میدان ورزش، مجتمع فرهنگی وهنری، پل پارک نشاط، مجتمع آموزش عالی سلامت، طرح ارتقای دانشگاه دولتی و پروژه گازرسانی در چند محور روستایی بخش مرکزی و باجگیران انجام شده و درحال اجرا است.

خبر جدید  ادامه اجرای طرح نذرخون تا اربعین حسینی

شوشتری در خصوص مشکلات دو کارخانه دوچرخه و کاشی طوس نیز گفت: مدیران عامل دو واحد درخواست تسهیلات بانکی داده اند که در این رابطه با وزیر صنعت، معدن و تجارت و بانک رفاه و کارگران صحبت  و موافقت هایی جهت پرداخت وام صورت گرفته است.

وی افزود: البته مدیران عامل دوچرخه سازی و کاشی طوس باید وثیقه های لازم را به بانک ها ارائه و پیگیر موضوع شوند.

خبر جدید  پرحجم بودن ترافیک ورودی و خروجیهای خراسان رضوی

نماینده مردم قوچان به جذب سرمایه گذار در اجرای پروژه ملی اشاره کرد و گفت: پروژه آزاد راه مشهد، چناران به قوچان آغاز به کار کرده که پروژه ای ملی با اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومان است. همچنین راه آهن مشهد، بجنورد و گرگان نیز در پیوست بودجه قرار گرفته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *