اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی الگویی برای بسیاری از کشورها خواهد بود

چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی الگویی برای بسیاری از کشورها خواهد بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، محمد حسین یکتا امشب در همایش پرچمداران بصیرت شهرستان گناباد در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهر اظهار داشت: خانواده شهدا مطمئنباشند خون شهدا هدر نرفته و امروز نیز اثرگذار است و اگر امروز مقام معظم رهبریمیفرمایند افول آمریکا نزدیک است،این یک شعار نیست و واقعیت را بیان میکنند.

وی افزود: شاهد آن هستید که در ۴۰ سالگی انقلاب دشمن آتش را زیاد کرده ولی رهبری اعلام کردهاند که فرماندهی دشمن به هم ریخته و حرکات ترامپنیز نشانههای این بهم ریختگی است.

خبر جدید  گزارش تسنیم از ‌دادگاه متهمان‌ پدیده؛ تاکید دادستان بر محافظت از منافع سهامداران / عذرخواهی متهم ردیف اول از ‌مردم‌

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: دشمن یقین کرده کار آنهاتمام است و مقام معظم رهبرینیز این را میدانند و هیچ شک و تردیدی ندارندو در این مدت دشمن هرچه توطئه کرده ایران قویتر شده است.

یکتا عنوان کرد: اگر دشمن امروز داعش را بوجود میآورد ما ترسی نداریم؛فراموش کردهاید در ۶ ماهه ابتدای سال ۶۰ منافقین ۱۷ هزار نفر را در ایران به شهادت رساندند؟ما داعشرا از سر گذراندهایم.

وی با اشاره به برخی بیانات مقام معظم رهبری افزود: جنگ همچنان تمام نشده و فرمانده میفرماید جنگ زمانی تمام است که رزمندگان خاطرات خود را بنویسند و مردم شاهد این بودند که هرچهامام (ره) فرمودند تمامی آنها محقق شدهو امروز مردم میبینند که در دنیا شهدای ما ارزش و جایگاه خاصیدارند.

خبر جدید  شهردار مشهد: طرح کامل جلوخان آرامگاه فردوسی تا ۶ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد + فیلم

این راوی دفاع مقدس ادامه داد: رهبری هم ادامه دهنده راه امام راحل هستند؛مقام معظم رهبری فرمود به برجام خوش بین نیستم؛ امروز برجام در چه وضعیتی است؟

یکتا عنوان کرد: رئیس جمهور آمریکا مخفیانه به یک پادگان نظامی در عراق سر میزند و این بی عزتی است:در تمامی نقاط و هرجایی که ممکن است ستاد اربعین راهاندازی کنید زیرا اربعین نماد مسیرامام حسین (ع) است و در اربعین، امام حسین (ع) به جهانیان معرفی میشود.به برکت رهبری حکیمانه امروز انقلاب اسلامی به سرعت در حال حرکت است و در حوزه علمدر برخی رشتهها در جهان سرآمد هستیم.

خبر جدید  مشهد|‌ رسایی: ۹ دی شاخصه اصلی بصیرت و فتنه‌شناسی مردم است

وی افزود: دوران سختی رامیگذرانیم و باید مراقب نفوذیها باشیم و به حول قوه الهی در ۴۰ سالگی انقلاب بهبلوغی خواهیم رسید که الگویی برای سایر کشورهای جهان خواهیم بود.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *