اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

چه میزان از پروژه‌های انبوه‌سازی در بافت اطراف حرم رضوی قانونی و طبق طرح مصوب بوده است؟

چه میزان از پروژه‌های انبوه‌سازی در بافت اطراف حرم رضوی قانونی و طبق طرح مصوب بوده است؟

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سعید شعرباف تبریزی، عضو هیات علمی دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) در اینستاگرام خود گزارش جدیدی از تخلفات شهرداری مشهد در بافت اطراف حرم منتشر کرد.
شعرباف نوشته است: مستندات متقنی وجود دارد که نشان می‌دهد در پروژه بافت اطراف حرم رضوی، به غیر از حقوق عامه هزاران نفر از مردم مظلوم منطقه، حقوق قانونی برخی از سرمایه گذاران و صاحبان پروژه‌های بزرگ نیز توسط شهرداری نقض شده است؛ بنابراین نمی‌توان ادعا کرد که تنها در این میان مردم قربانی شده اند. اما با علم به این موضوع، ابهامات و سوالات بسیاری در قبال عملکرد برخی از این انبوه سازان (مشهور به کارآفرینان) وجود دارد که پاسخ به آن قاعدتا به عهده شهرداری و شورای شهر نیست و خود این حضرات هستند که باید جوابگو باشند.  
او در ادامه، به پیام یکی از مخاطبانش اشاره می‌کند که در آن، از پروژه‌های خیابان آیت الله طبسی مشهد نام برده شده است. در تصویر زیر، این مطلب را که شعرباف در اینستاگرام خود منتشر کرده می‌بینید:  
شعرباف در پایان این سوال را پرسیده است که چه میزان از پروژه‌های انبوه سازی اطراف حرم مطهر قانونی و طبق طرح مصوب بوده و چه حد از آن غیرقانونی است؟
او ادامه می‌دهد: در همین مثال خیابان آیت الله طبسی به عنوان یک نمونه موردی میزان تطابق بین طرح مصوب و آنچه در عمل اجرا شده، چقدر بوده و چه کسی پاسخگوی این زیاده خواهی غیرقانونی سرمایه گذار است؟   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  نماینده جنبش دانشجویی مشهد در حضور آیت‌الله علم‌الهدی چه گفت؟/ از اعتراض به اشرافی‌گری تا انتقاد به تنگ‌نظری برخی مسئولان سنتی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *